X
Ładowanie...

Tanie loty Kopenhaga Antananarivo

już od 1270 zł
27 maj 03 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Antananarivo

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Antananarivo
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Mauritius
09 lis (pią)
Air Austral
Antananarivo
19 lis (pon)
Air Austral
Mauritius
08 lis (czw)
Air Madagascar
Lot bezpośredni
Antananarivo
17 lis (sob)
Air Madagascar
Lot bezpośredni
Mauritius
10 lis (sob)
Air Madagascar
Lot bezpośredni
Antananarivo
17 lis (sob)
Air Madagascar
Lot bezpośredni
Mauritius
09 lis (pią)
Air Austral
Antananarivo
18 lis (nie)
Air Austral
Mauritius
08 lis (czw)
Air Austral
Antananarivo
18 lis (nie)
Air Austral
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kopenhaga Antananarivo

Przewodnik po lotach Kopenhaga Antananarivo

Czy tanie linie pozwalają nam zmienić dane przed lotem Kopenhaga - Antananarivo

Mamy zarezerwowany bilet w najkorzystniejszej cenie, zorganizowana jest już nasza podróż. Nagle mimo wszystko okazuje się, że nie mamy możliwości lecieć więc pragniemy, aby zamiast nas poleciał ktoś inny. Może również być tak, że musimy przełożyć termin podróży. Czy jednak mamy szansę dokonać takich zmian? Czy okażą się być one bezpłatne?

Co mamy prawo zmienić na bilecie na przelot Kopenhaga - Antananarivo?

Jeżeli zastanawiamy się nad tym, jakie dane mamy szansę zmienić na bilecie, to musimy mieć świadomość, że głównie to nazwisko podróżującego. Tutaj musimy pamiętać, że pobrana będzie opłata za każdy odcinek, którym ma polecieć pasażer. Dlatego trzeba się orientować, czy nie będzie lepiej jeżeli zakupimy nowy bilet na tanie loty Kopenhaga - Antananarivo niż zmienianie samego nazwiska. W dodatku możemy również zmienić datę naszej podróży. Jeśli w nowym dniu przelot Kopenhaga - Antananarivo będzie kosztowniejszy, to różnicę będziemy musieli dopłacać. Jednak jeśli okaże się, że tanie loty Kopenhaga - Antananarivo w nowej dacie są kosztować mniej niż my zapłaciliśmy, to różnicy nie dostaniemy. W razie konieczności, mamy szansę także przemienić tu trasę przelotu. Ma szansę to być konieczne, jeśli wyjdzie, że któraś droga jest krótsza, a prędzej takiej oferty nie odkryliśmy.

Czego nie możemy zmienić?

Warto również mieć świadomość, czego nie uda nam się przemienić. Nie możemy przemienić propozycji na tanie loty Kopenhaga - Antananarivo z pierwszego przewoźnika na drugiego. Nie będziemy też mogli zmienić sekwencji przelotu, a więc nie zmienimy jego kolejności. Za to, przemiana danych płatnika za bilet może okazać się być przeprowadzona i to za darmo. Musimy wiedzieć, na wprowadzenie których zmian pozwalają nam tanie loty Kopenhaga - Antananarivo tak abyśmy mieli pewność, co będziemy mieli szansę zrobić, a czego nie. Dodatkowo warto wiedzieć, że te przemiany w większości są płatne, a więc może się okazać, że kupienie nowego biletu na lot Kopenhaga - Antananarivo będzie korzystniejsze.

Jeśli rezerwujemy przelot samolotem z dużym uprzedzeniem, to musimy się liczyć, że ma prawo przyjść do jakichś niezamierzonych sytuacji. Przez to też, już prędzej warto się dowiedzieć jakie będziemy mieli okazje dokonania zmian. Każdy przewoźnik posiada tutaj swoje zasady i przez to trzeba przeczytać ich zasady.