X
Ładowanie...

Tanie loty Air Berlin Kopenhaga Bangkok

już od 296 zł
02 kwi 09 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Bangkok

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Bangkok
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Krabi
05 lis (wto)
Thai Lion Air
Lot bezpośredni
Bangkok
15 lis (pią)
Thai Lion Air
Lot bezpośredni
Krabi
03 kwi (śro)
Lot bezpośredni
Bangkok
16 kwi (wto)
Lot bezpośredni
Krabi
01 kwi (pon)
Thai Lion Air
Lot bezpośredni
Bangkok
14 kwi (nie)
Thai Lion Air
Lot bezpośredni
Krabi
03 kwi (śro)
Lot bezpośredni
Bangkok
14 kwi (nie)
Lot bezpośredni
Krabi
03 kwi (śro)
Lot bezpośredni
Bangkok
15 kwi (pon)
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Air Berlin Kopenhaga Bangkok

Przewodnik po lotach Air Berlin Kopenhaga Bangkok

Czy możemy z propozycji Kopenhaga - Bangkok skorzystać w ciąży?

Jeździmy znacznie więcej, czy to w sytuacjach zawodowych czy prywatnie. To oznacza, że sporo kobiet zastanawia się, czy ciąża nie jest tutaj przeciwwskazaniem do tego sposobu przemieszczania się. Jak się jednak okaże, jeśli tylko rozwija się ona prawidłowo oraz nie ma żadnego niebezpieczeństwa, to na spokojnie możemy zamówić tanie loty Kopenhaga - Bangkok, rzecz jasna pamiętając o kilku zasadach.

Okres ciąży oraz zaświadczenie od ginekologa

Jeżeli pragniemy korzystać z oferty na najtańsze bilety , lecz jesteśmy w ciąży, to warto mieć świadomość, że najlepiej lecieć w drugim trymestrze. Wtedy dzieciątko będzie już dostatecznie rozwinięte, a więc nie grożą mu zmiany ciśnień, a też my czujemy się lepiej. Warto mimo wszystko pamiętać, że nie będziemy mogli lecieć po 36. tygodniu, a na niektórych liniach lot Kopenhaga - Bangkok będzie zabroniony także wcześniej, dlatego warto to zobaczyć. Poza tym, trzeba sprawdzić regulamin danego przewoźnika , ponieważ każdy z nich ma odmienne wytyczne odnośnie latania kobiet w ciąży, jak też różne ułatwienia dla nich. Nie mniej, warto posiadać przy sobie dokument od lekarza, ponieważ samodzielna książka ciąży może nie starczyć, żeby dopuszczono nas na przelot Kopenhaga - Bangkok.

Gdy już będziesz na pokładzie Kopenhaga - Bangkok

Nie było przeciwwskazań do latania, to wspaniale! Teraz pamiętaj, żeby wybrać trwający jak najkrócej lot , dzięki któremu wyprawa nie będzie aż tak męcząca. Dodatkowo w czasie zapięcia pasów przypilnuj, żeby znajdowały się one pod, a nie na brzuchu. Jeżeli będziesz potrzebować wsparcia, proś o to załogę. Podczas przelotu Kopenhaga - Bangkok jeżeli to możliwe, wstawaj co 30 minut i przejdź się, ponieważ przesiadywanie w jednej pozie nie jest zbyt przyjemnym przeżyciem. Tanie loty Kopenhaga - Bangkok czasami proponują ciężarnym pierwszeństwo przy odprawie, a także wsparcie podczas transportu bagażu, przez to warto się upewnić na co można tu liczyć.

Tanie loty Kopenhaga - Bangkok nakłaniają do częstego używania z ich usług. W większości przypadków, ciąża nie będzie do tego zakazem. Ale za każdym razem trzeba się co do tego upewnić u lekarza, jak również poznać się z wytycznymi określonych przewoźników. Trzeba również sprawdzić przepisy w kraju do którego chcemy lecieć. Niektóre z nich, nie chcą wpuszczać do siebie ciężarnych, u których będzie za chwilę czas rozwiązania, a tutaj przewoźnicy nic już nie mają szansy robić.