X
Ładowanie...

Tanie loty British Airways Kopenhaga Bangkok

już od 296 zł
01 kwi 08 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Bangkok

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Bangkok
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Krabi
05 lis (wto)
Thai Lion Air
Lot bezpośredni
Bangkok
15 lis (pią)
Thai Lion Air
Lot bezpośredni
Krabi
03 kwi (śro)
Lot bezpośredni
Bangkok
16 kwi (wto)
Lot bezpośredni
Krabi
01 kwi (pon)
Thai Lion Air
Lot bezpośredni
Bangkok
14 kwi (nie)
Thai Lion Air
Lot bezpośredni
Krabi
03 kwi (śro)
Lot bezpośredni
Bangkok
14 kwi (nie)
Lot bezpośredni
Krabi
03 kwi (śro)
Lot bezpośredni
Bangkok
15 kwi (pon)
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje British Airways Kopenhaga Bangkok

Przewodnik po lotach British Airways Kopenhaga Bangkok

Lot Kopenhaga - Bangkok linią British Airways nie powinien nieciekawy

Rozumiemy, że w czasie lotu Kopenhaga - Bangkok linią British Airways zarówno dorośli jak i dzieci mogą się nudzić. Dzieci niejednokrotnie co parę minut potrzebują kolejnych bodźców, dlatego ich opiekunowie próbują się przyszykować na taką ewentualność. Ale trzeba pamiętać, że nawet dorosły, jeśli ma zaplanowany długi lot, może czuć zmęczenie i znużenie. Dlatego właśnie trzeba takim sytuacjom zapobiec.

Co robić, żeby lot Kopenhaga - Bangkok linią British Airways się nie znudził?

Nie zawsze można wyszukać najlepsze połączenie Kopenhaga - Bangkok linią British Airways trwające , które zapewniałoby minimalny czas spędzony w samolocie. Może się wówczas okazać, że będziemy szukać sposobu, aby nie nudzić się w czasie takiego przelotu, szczególnie jeśli nie poleci z nami nikt znajomy. Trzeba wtedy zjeść coś delikatnego i w czasie takiej trasy Kopenhaga - Bangkok linią British Airways spróbować spać, w czym mogą nam dopomóc zatyczki do uszu i opaska na oczy. Jeśli mimo wszystko nie planujemy czy nie możemy spać, możemy sobie zająć czas w odmienny sposób. Książką, słuchaniem muzyki, albo pracując na laptopie. Powinniśmy jednak pamiętać, że nie tylko tanie loty Kopenhaga - Bangkok linią British Airways, lecz wszystkie na jakie się zdecydujemy, będą od nas wymagały odłączenia sprzętów elektronicznych podczas startu oraz lądowania.

Mamy szansę coś przegryźć lecąc na trasie lot Kopenhaga - Bangkok linią British Airways

Żeby urozmaicać sobie lot, możemy podczas niegocoś zjeść. Co prawda może być tak, że tanie loty Kopenhaga - Bangkok linią British Airways nie proponują nam takiej możliwości, ale przecież nic nie będzie stało na przeszkodzie, abyśmy wzięli ze sobą coś do jedzenia, rzecz jasna uprzednio patrząc w regulaminie linii lotniczych, które wybierzemy

co możemy ze sobą zabrać w bagażu podręcznym, a jakiego jedzenia zabierać nie możemy. Trzeba jednak pamiętać, aby nie planować tutaj zażywania alkoholu, ponieważ możemy się niezbyt dobrze czuć, a jeśli będziemy się po nim awanturować, to pilot ogłosi awaryjne lądowanie i będziemy wyproszeni z samolotu. Czasami tanie loty Kopenhaga - Bangkok linią British Airways oferują nam darmowe czasopisma do poczytania, a więc z nich również możemy skorzystać, bo to zawsze chociaż chwila urozmaicenia.

Rozmowa z sąsiadem też nie będzie zła

Nawet jeśli w lot Kopenhaga - Bangkok linią British Airways wybraliśmy się sami, to nie oznacza, że przez calutki lot nie możemy się do nikogo odzywać. Być może trzeba uśmiechać się do współpasażera, zapytać czy już kiedyś leciał samolotem, czy się boi? Ma szansę się okazać, że natrafimy na kogoś interesującego, z kim przedyskutujemy cały przelot i nawet nie dostrzeżemy, w którym momencie się on skończy. To, że wykupiliśmy tanie loty Kopenhaga - Bangkok linią British Airways wcale nie znaczy, że musimy się w czasie nich nudzić. Tu wiele zależeć będzie od nas samych i naszego nastawienia do lotu.

Jeśli już mamy wybrane tanie bilety (ceny już od , spakowane walizki i jesteśmy gotowi do podróży, to warto pomyśleć, czy zabraliśmy ze sobą coś: książkę, tablet, komputer, maseczkę na oczy, co pozwoli nam zwalczyć znudzenie podczas przelotu i uczynić go jeszcze fajniejszym.