X
Ładowanie...

Tanie loty Kopenhaga Hat Yai

już od 253 zł
29 kwi 06 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Tajlandia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Tajlandia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Bangkok
03 cze (pon)
Pantanal Linhas Aereas
Lot bezpośredni
Surat Thani
11 cze (wto)
Pantanal Linhas Aereas
Lot bezpośredni
Bangkok
08 lip (pon)
Thai Lion Air
Lot bezpośredni
Krabi
22 lip (pon)
Thai Lion Air
Lot bezpośredni
Bangkok
17 lip (śro)
Pantanal Linhas Aereas
Lot bezpośredni
Krabi
20 lip (sob)
Pantanal Linhas Aereas
Lot bezpośredni
Bangkok
27 kwi (sob)
Thai Lion Air
Lot bezpośredni
Phuket
08 maj (śro)
Thai Lion Air
Lot bezpośredni
Krabi
02 cze (nie)
Thai Lion Air
Lot bezpośredni
Bangkok
16 cze (nie)
Thai Lion Air
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kopenhaga Hat Yai

Przewodnik po lotach Kopenhaga Hat Yai

Czy tanie linie pozwalają nam zmienić dane przed lotem Kopenhaga - Hat Yai

Mamy zarezerwowany bilet w najkorzystniejszej kwocie, zorganizowana będzie już cała wyprawa. Nagle mimo wszystko okazuje się, że nie mamy możliwości polecieć i chcemy, aby zamiast nas leciał ktoś inny. Może również być tak, że musimy zmienić czas podróży. Czy jednak mamy szansę dokonać takich zmian? Czy będą one bezpłatne?

Co możemy zmienić na bilecie na lot Kopenhaga - Hat Yai?

Jeżeli namyślamy się nad tym, które informacje mamy szansę przemienić na bilecie, to powinniśmy wiedzieć, że głównie to nazwisko podróżującego. Tutaj powinniśmy wiedzieć, że odciągnięta będzie zapłata za każdy odcinek, którym powinien polecieć pasażer. Dlatego warto się zorientować, czy nie będzie lepiej jeżeli zakupimy nowy bilet na tanie loty Kopenhaga - Hat Yai aniżeli przemienianie samego nazwiska. Dodatkowo możemy też zmienić datę naszej podróży. Jeśli w kolejnym dniu lot Kopenhaga - Hat Yai okaże się być kosztowniejszy, to różnicę musimy dopłacać. Ale jeśli wyjdzie, że tanie loty Kopenhaga - Hat Yai w nowym terminie będą kosztować mniej niż my zapłaciliśmy, to nadmiaru nie dostaniemy. W razie potrzeby, mamy szansę także zmienić tu trasę przelotu. Może to okazać się przydatne, jeśli wyjdzie, że któraś droga jest krótsza, a wcześniej danej propozycji nie znaleźliśmy.

Czego nie zmienimy?

Warto także wiedzieć, czego nie uda nam się przemienić. Nie możemy przemienić oferty na tanie loty Kopenhaga - Hat Yai z jednego przewoźnika na innego. Nie będziemy także mieli możliwości przemienić kolejności lotu, a więc nie odwrócimy jego kolejności. Za to, zmiana danych płatnika za bilet może okazać się być przeprowadzona i to za darmo. Powinniśmy mieć świadomość, na wprowadzenie jakich zmian pozwolą nam tanie loty Kopenhaga - Hat Yai tak abyśmy mieli pewność, co mamy szansę zrobić, a czego nie. W dodatku warto pamiętać, że te przemiany w większości będą płatne, a więc może się okazać, że zakupienie kolejnego biletu na lot Kopenhaga - Hat Yai będzie bardziej opłacalne.

Jeśli rezerwujemy lot samolotem z kilkumiesięcznym uprzedzeniem, to musimy się liczyć, że może przyjść do jakichś nieprzewidzianych wydarzeń. Dlatego też, już prędzej warto się zorientować jakie mamy możliwości dopełnienia zmian. Każdy przewoźnik posiada tu swoje zasady i dlatego trzeba przejrzeć ich zasady.