X
Ładowanie...

Tanie loty Kopenhaga Jyvaskyla

już od 1354 zł
29 cze 06 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Jyvaskyla

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Jyvaskyla
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
25 lip (śro)
LOT
Jyvaskyla
31 lip (wto)
Finnair
Kraków
24 lip (wto)
LOT
Jyvaskyla
27 lip (pią)
Finnair
Kraków
24 lip (wto)
LOT
Jyvaskyla
31 lip (wto)
Finnair
Kraków
26 lip (czw)
Finnair
Jyvaskyla
29 lip (nie)
Finnair
Kraków
25 lip (śro)
LOT
Jyvaskyla
28 lip (sob)
Finnair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kopenhaga Jyvaskyla

Przewodnik po lotach Kopenhaga Jyvaskyla

Regularne linie lotnicze- czym różnią się od niskokosztowych przewoźników i co oferują w ramach ceny biletu Kopenhaga - Jyvaskyla?

Wybierając oferty lotów do Kopenhaga - Jyvaskyla nie wiesz, czemu oferta cenowa biletów regularnych przewoźników jest zazwyczaj nieco wyższa niż koszt biletów tańszych przewoźników na tej samej trasie Kopenhaga - Jyvaskyla? Głównie jest to związane z wyższą jakością usług, możliwością zmian zarezerwowanych biletów oraz wyborem dłuższych rejsów międzykontynentalnych. Podwyższone koszty biletu odzwierciedla również flota, z której korzystają, lądowanie i oczekiwanie na wylot odbywa się na dużych lotniskach Kopenhaga - Jyvaskyla, dobrze skomunikowanych z centrum oraz większą ilością załogi. Samoloty regularnych linii lotniczych są mniej eksploatowane i z reguły przebywają na lotnisku dłużej usprawniając pasażerom przejście przez formlaności lotniskowe. Nie oznacza to, że zawsze koszty ich biletów będą mniej opłacalne. Obecnie przy wzroście konkurencji usług lotniczych tradycyjni przewoźnicy, również organizują promocje na bilety, zwłaszcza kiedy lot jest oddalony w czasie. Dlatego jeśli chcesz trafić promocję na lot regularnymi liniami lotniczymi polecamy założyć Alarm Cenowy dostępny na naszej witrynie FRU.PL , który pomoże wybrać ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Wyższy standard podróży, czyli kolejne możliwości dla podróżującego

Tradycyjne linie lotnicze dają możliwość  wyboru rezerwacji miejscówki w kilku klasach rezerwacyjnych. Klasy rezerwacyjne dzielą się na kategorię ekonomiczną, biznes oraz pierwszą, które określają koszt biletu, standard obsługi pasażerskiej oraz usytuowanie miejsc w samolocie, których jest mniej niż u niskokosztowych przewoźników. Oprócz komfortu związanego z większą powierzchnią w samolocie, możemy spodziewać się: posiłku w trakcie lotu, napojów czasem nawet napoju z dodatkiem alkoholu, dostępu do prasy, filmów, możliwości nadania bagażu głównego, jako dodatkowego bagażu poza bagażem podręcznym oraz szybkiej odprawy lotniskowej.W zależności od prestiżu przewoźnika w trakcie długodystansowych rejsów na turystę czekają rzeczy takie jak poduszka oraz pled.