X
Ładowanie...

Tanie loty Kopenhaga Kiruna

już od 1449 zł
25 cze 02 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Kiruna

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Kiruna
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
29 sie (śro)
SAS
Kiruna
14 wrz (pią)
SAS
Warszawa
29 sie (śro)
SAS
Kiruna
16 wrz (nie)
SAS
Warszawa
30 sie (czw)
SAS
Kiruna
14 wrz (pią)
SAS
Warszawa
30 sie (czw)
SAS
Kiruna
16 wrz (nie)
SAS
Warszawa
31 sie (pią)
SAS
Kiruna
14 wrz (pią)
SAS
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kopenhaga Kiruna

Przewodnik po lotach Kopenhaga Kiruna

Czy niepełnosprawny może odbyć przelot Kopenhaga - Kiruna?

Latanie staje się tańsze, a to oznacza, że coraz więcej ludzi decyduje się korzystać z takich propozycji na tanie loty Kopenhaga - Kiruna. Dodatkowo, wśród osób latających dość często można też spotkać osoby niepełnosprawne, a to wszystko przez to, że mają możliwość oni latać rzeczywiście wygodnie. Ale zanim zakupimy najkorzystniejszy bilet , oraz zdecydujemy się zwiedzić inne państwa, warto się dowiedzieć, na co mogą liczyć osoby niepełnosprawne.

Pies przewodnik może siedzieć w kabinie w czasie lotu Kopenhaga - Kiruna

Jeżeli ktoś okazuje się być niewidomy i chce korzystać z wsparcia psa przewodnika, to trzeba mieć świadomość, że taki pies może znajdować się razem z nim w kabinie samolotu. Nie musimy go wówczas na moment przelotu Kopenhaga - Kiruna oddawać do luku bagażowego, co więcej nie musi przesiadywać w transporterze, lecz koniecznie powinien mieć nałożony kaganiec oraz smycz. Tego psa przewodnika powinniśmy zgłosić odpowiednio wcześniej, bezpośrednio do przewoźnika z oferty jakiego planujemy skorzystać. Chodzi o to, żeby miał świadomość, ile takich osób będzie na pokładzie i żeby właściwie je rozmieścił na siedzeniach.

Zapewniona będzie asysta w czasie lotu Kopenhaga - Kiruna

Warto mieć świadomość, że nie tylko osoby niewidome mogą swobodnie skorzystać z propozycji którą przedstawiają tanie loty Kopenhaga - Kiruna. Jeśli ktoś będzie miał ograniczoną szansę samodzielnego przemieszczania się, albo nawet porusza się na wózku inwalidzkim, to również ma prawo bez problemów zamówić dla siebie lot Kopenhaga - Kiruna. Co zrozumiałe już przy uzupełnianiu dokumentów powinien zaznaczyć odpowiednie opcje, bo wówczas przewoźnik będzie mógł odpowiednio rozplanować rozlokowanie podróżnych, lecz także zagwarantować asystę dla tej osoby. Może ona liczyć na wsparcie przy zapięciu pasów, podczas wchodzenia i wyjścia z pokładu, jak również przy transportowaniu bagażu. Dodatkowo tanie loty Kopenhaga - Kiruna informują, że takie osoby mogą dojechać na własnym wózku do wejścia do samolotu, a potem jest im zapewniona asysta podczas przenoszenia się na węższy wózek, on bez przeszkód się w takim wejściu zmieści. Wózek inwalidzki zostanie włożony w luku bagażowym oraz dostarczony po wylądowaniu.

Tanie linie Kopenhaga - Kiruna robią wszystko co w ich mocy, aby zapewnić niepełnosprawnym pasażerom właściwy komfort podróży. Jeśli tylko będą o tym poinformowane wcześniej, to będą mogły się właściwie przyszykować na taki lot.