X
Ładowanie...

Tanie loty Bulgaria Air Kopenhaga Kraków

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
11 lut 18 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Bulgaria Air

Kopenhaga Kraków

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Bulgaria Air Kopenhaga Kraków

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Bulgaria Air Kopenhaga Kraków

Przewodnik po lotach Bulgaria Air Kopenhaga Kraków

Wypożyczenie samochodu w podróży

Przed Tobą podróż Kopenhaga - Kraków linią Bulgaria Air i chcesz samodzielnie decydować o kierunku zwiedzania, zatrzymywać się w wybranych miejscach i cieszyć maksymalną swobodą? Rozważ wynajęcie auta! Jak wygląda ostateczny koszt wynajmu? Czy opłaty zależą od wieku kierowcy? Sprawdź nasz praktyczny przewodnik dla turystów!

Dlaczego warto skorzystać z oferty wypożyczalni

Wynajęcie samochodu w czasie wyjazdu do Portugalii, Francji czy Niemiec daje olbrzymi komfort. Jeżeli jesteś jednym z turystów, którzy lubią aktywnie spędzać czas, to przy kupowaniu biletu na lot Kopenhaga - Kraków linią Bulgaria Air koniecznie pomyśl o wynajęciu pojazdu. Przed podróżą warto oczywiście sprawdzić, czy Twoje prawo jazdy jest uznawane w kraju, do którego wyjeżdżasz. W większości przypadków w strefie Schengen możemy posługiwać się polskim prawem jazdy, a w bardziej odległych państwach wymagany jest dokument międzynarodowy, który wydaje się na podstawie krajowego.

Benzyna, polisa ubezpieczeniowa i opłata zabezpieczająca

Z możliwością używania auta wiążą się różne opłaty - m.in. cena wypożyczenia, benzyna, ubezpieczenie oraz kaucja. Koszt usługi jest oczywiście uzależniony od marki samochodu, jego rocznika, a także klasy pojazdu. Podróżni przeważnie mają do dyspozycji auto z pełnym bakiem, który przed zwrotem trzeba uzupełnić - w przeciwnym wypadku może zostać naliczony dodatkowy koszt. Wiele firm namawia turystów do skorzystania z polisy ubezpieczeniowej, która pokrywa koszty związane ze zniszczeniem auta. Warto też podkreślić, że osoby w wieku do 25 lat mogą zapłacić więcej za wypożyczenie auta.

Wypożyczenie pojazdu - co jeszcze warto wiedzieć

Podmioty wynajmujące samochody przeważnie wymagają od turystów posiadania karty kredytowej, na której blokowane są środki pokrywające kaucję. Pamiętaj także o tym, że w większości wypożyczalni wypożyczalni obowiązują ograniczenia związane z liczbą przejechanych kilometrów - po ich przekroczeniu może zostać naliczona dodatkowa opłata.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Santa Maria Ronneby

Tanie loty Ikaria Island Puente Genil

Tanie loty Coimbra St Gallen

Tanie loty Lorca Faskrudsfjordur

Tanie loty Braganca Kouvola

Tanie loty Beja Castellón De La Plana

Tanie loty Long Beach Madryt

Tanie loty Paryż Halifax

Tanie loty Koszyce Visp

Tanie loty Santiago De Compostela Torremolinos

Tanie loty Birmingham Nouakchott