X
Ładowanie...

Tanie loty Danish Air Transport Kopenhaga Kraków

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
11 lut 18 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Danish Air Transport

Kopenhaga Kraków

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Danish Air Transport Kopenhaga Kraków

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Danish Air Transport Kopenhaga Kraków

Przewodnik po lotach Danish Air Transport Kopenhaga Kraków

W jaki sposób przeżyć lot Kopenhaga - Kraków linią DAT Danish Air Transport z pociechą?

Narodziny dziecka w ogóle nie muszą znaczyć, że powinniśmy zrezygnować z podróżowania, przeciwnie przy odpowiedniej organizacji mamy szansę dziecko zabierać ze sobą. Trzeba jednak wiedzieć, że tygodniowego niemowlaka nie wolno zabrać do samolotu, bo jego układ oddechowy i krążenia, nie są jeszcze dość silne. Z pierwszym lotem dziecka najlepiej, więc zaczekać aż skończy dwa miesiące.

Idealne pomysły na trasie Kopenhaga - Kraków linią DAT Danish Air Transport

Jeśli planujemy przelot z maleństwem, powinniśmy dbać o to, aby na trasie pojawiało się jak najmniej przesiadek. Najkrótszy lot trwa . Wówczas i maleństwo, i my mniej się przemęczymy, a co się z tym wiąże, będziemy mieli wspanialszy humor. Jeżeli jeszcze zdecydujemy się na wieczorny przelot, to może się okazać, że maleństwo będzie spało przez jego większą część, a więc tym spokojniej przeminie nam cała podróż. W dodatku szukając biletów w przystępnej cenie, musimy wiedzieć, że dzieci przez pierwsze dwa lata podróżują na kolanach rodzica, a wówczas zapłacimy za jego bilet jakieś 10 procent zwykłego w zależności od linii. Jednak przy większym potomstwie płacimy już za cały bilet, czasem jedynie tanie loty Kopenhaga - Kraków linią DAT Danish Air Transport oferują kilkuprocentowe obniżki dla dzieciaczków.

O czym jeszcze trzeba wiedzieć przed wylotem Kopenhaga - Kraków linią DAT Danish Air Transport?

Trzeba sobie zostawić troszkę czasu, tak byśmy na spokojnie mieli szansę się przyszykować do lotu. Na lotnisko musimy przyjechać wcześniej, tak aby bez stresu oddać wszystkie bagaże, móc zjeść coś lekkiego i spokojnie pójść do łazienki na chwilę przed wylotem, gdzie przebierzemy dziecko. Większość przewoźników oferujących swe usługi na danej trasie

pozwoli nam z maleństwem wejść pierwszym do samolotu, a więc będziemy mogli zająć naprawdę wygodne miejsca. Ma szansę się okazać, że tanie loty Kopenhaga - Kraków linią DAT Danish Air Transport nie posiadają w swojej ofercie podawania jedzenia, a więc musimy pamiętać o schowaniu dla dziecka nie tylko chusteczek, ulubionej zabawki oraz pieluszek, lecz także jakiejś przekąski. Przy czym zazwyczaj dziecko siedzące na kolanach nie posiada prawa do własnego bagażu, więc wszystko powinniśmy pomieścić w nasz podręczny.

Proś o wsparcie

Jeśli lecisz po raz pierwszy, nie bój się poprosić o wsparcie. Tak samo jeżeli potrzebna jest pomoc przy maluszku, także proś o to. Tanie loty Kopenhaga - Kraków linią DAT Danish Air Transport mają odpowiednio przygotowany personel, który ma za zadanie pomóc pasażerom, a więc również i wam. Jeżeli maleństwo zacznie płakać, spróbuj mu podać pierś albo butelkę. Pomyśl również o wzięciu zabawek. Nie pozwól, aby potomstwo swoim zachowaniem, uderzaniem w fotel, ciągnięciem za włosy, trącaniem przeszkadzało innym. Lecz też nie kajaj się za to, że się rozpłakało. Wykupiliście bilety na tanie loty Kopenhaga - Kraków linią DAT Danish Air Transport i jesteście 100% podróżującymi. Być może twoje potomstwo nie przepada za lataniem, lecz pamiętaj, że każda podróż ma swój koniec.

Warto pomyśleć w jaki sposób można się przygotować do lotu Kopenhaga - Kraków linią DAT Danish Air Transport z potomstwem, tak aby zrobić wszystko co jest możliwe, by lot przeminął spokojnie oraz bez niepotrzebnych stresów.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Porto Kheli Hornafjordur

Tanie loty Kłajpeda Pałanga Puerto De Santa Maria

Tanie loty Peschiei Sarnen

Tanie loty Koping Kauhava

Tanie loty Lugoj Kolding

Tanie loty Kiruna Mikkeli

Tanie loty Bol Solothurn

Tanie loty Marianske Lazne Frauenfeld

Tanie loty Kortrijk Vilhelmina

Tanie loty Shandong Airlines wylot z: Lanzhou

Tanie loty Pekin Balikpapan