X
Ładowanie...

Tanie loty EasyJet Kopenhaga Kraków

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
11 lut 18 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty EasyJet

Kopenhaga Kraków

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze EasyJet Kopenhaga Kraków

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje EasyJet Kopenhaga Kraków

Przewodnik po lotach EasyJet Kopenhaga Kraków

Podróże z dziećmi - 5 wskazówek dla rodziców

Linie lotnicze zapewniają obecnie tak wiele opcji, że turyści mogą latać w najbardziej odległe zakątki świata. Przed Tobą wyjazd z najmłodszymi członkami rodziny? Prezentujemy najlepsze wskazówki, dzięki którym zarówno lot Kopenhaga - Kraków linią easyJet, jak i sama wycieczka przebiegną bez zakłóceń.

Profilaktyka jest najważniejsza

Jest to niezbędne niezależnie od kraju destynacji. Przygotowania do podróży z dzieckiem warto rozpocząć od odwiedzin u pediatry, żeby być pewnym, że podróż będzie dla niego bezpieczna. Należy też zweryfikować stan zębów u dentysty czy wykonać badania na alergie pokarmowe - pozwoli to wykryć wszelkie schorzenia. W przypadku egzotycznych destynacji warto wykonać odpowiednie szczepionki.

Sprawdź przed wylotem

Jeśli podróżujecie w obrębie strefy Schengen, warto wyrobić sobie bezpłatnie Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego, która potwierdzi polskie ubezpieczenie zdrowotne. Maluchowi warto także wyrobić dowód tożsamości, a w przypadku podróży poza strefę Schengen - paszport dla dziecka.

Przezorny zawsze ubezpieczony

Bezpieczeństwo powinno być priorytetem w czasie każdej wycieczki z dziećmi. Dobra polisa ubezpieczeniowa zapewni spokój, pokryje koszty leczenia, zagubionych walizek, wizyty u stomatologa i powrotu do Polski. Obecnie umowę można zawrzeć przez internet, co zdecydowanie upraszcza cały proces.

Podróż samolotem Kopenhaga - Kraków linią easyJet

Nie każde dziecko dobrze zniesie kilkugodzinną podróż samolotem. Jeżeli chcesz uprzyjemnić mu lot zadbaj o rozrywkę na pokładzie - weźcie ze sobą ulubioną figurkę, a także miły w dotyku kocyk. Można też zastosować inny trik i dać dziecku drobne maskotki przed wylotem.

Skompletuj apteczkę

Przed Wami lot Kopenhaga - Kraków linią easyJet? Apteczka to jeden z najważniejszych elementów każdej torby. Powinny znaleźć się w niej środki przeciwalergiczne, przeciwbólowe, preparaty dezynfekujące, kosmetyki przeciwsłoneczne, ale czasem potrzebne są także plastry, środek na komary, krople do oczu czy środki nawadniające.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Kuopio Hohenems

Tanie loty Sochi Saratów

Tanie loty Caransebes Chateau-D'Oex

Tanie loty Antwerpia Malta

Tanie loty Santoryn Carrickfinn

Tanie loty Landskrona Genua

Tanie loty Debrecen Skovde

Tanie loty Segovia Kastelorizo

Tanie loty Hultsfred Bukareszt

Tanie loty Gonggar Kathmandu

Tanie loty China Eastern Airlines wylot z: Qinhuangdao