X
Ładowanie...

Tanie loty Swiss Kopenhaga Kraków

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
06 gru 13 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Swiss

Kopenhaga Kraków

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Swiss Kopenhaga Kraków

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Swiss Kopenhaga Kraków

Przewodnik po lotach Swiss Kopenhaga Kraków

Wypożyczenie samochodu w podróży

Marzy Ci się wycieczka Kopenhaga - Kraków linią Swiss International Air Lines i zależy Ci na samodzielnej eksploracji terenu? Rozważ wypożyczenie samochodu! Co składa się na ostateczny koszt usługi? Czy wiek kierowcy ma znaczenie? Prezentujemy poradnik dla turystów!

Prawo jazdy - krajowe czy międzynarodowe

Wypożyczenie samochodu podczas wyjazdu do Włoch, Norwegii czy Niemiec wielkie możliwości. Jeżeli jesteś jednym z turystów, którzy uwielbiają aktywnie spędzać czas, to przy rezerwacji lotu Kopenhaga - Kraków linią Swiss International Air Lines koniecznie pomyśl o wypożyczeniu pojazdu. Wcześniej warto oczywiście zweryfikować, czy Twoje prawo jazdy jest akceptowane w kraju, do którego się udajesz. W większości przypadków na terenie Unii Europejskiej możemy używać polskiego dokumentu, a w bardziej odległych państwach wymagany jest dokument międzynarodowy, który można otrzymać bez konieczności zdawania dodatkowych egzaminów.

Benzyna, polisa ubezpieczeniowa i opłata zabezpieczająca

Z możliwością używania auta wiążą się różne opłaty - jest to cena wypożyczenia, benzyna, ubezpieczenie oraz opłata zabezpieczająca. Koszt usługi jest rzecz jasna uzależniony od rodzaju samochodu, roku produkcji, a także ogólnego komfortu pojazdu. Klienci zazwyczaj mają do dyspozycji auto z pełnym bakiem, który przed zwrotem trzeba uzupełnić - inaczej można być obciążonym opłatą dodatkową. Wiele firm obliguje podróżnych do skorzystania z polisy ubezpieczeniowej, która pokrywa koszty związane z kradzieżą auta. Warto też pamiętać, że osoby poniżej 25. roku życia mogą być obciążone opłatą za wiek.

Ograniczenia w wynajęciu pojazdu

Jeżeli chcesz wynająć samochód, musisz liczyć się z koniecznością założenia karty kredytowej, na której blokowane są środki pokrywające kaucję. Pamiętaj także o tym, że w większości państw wypożyczalni obowiązują ograniczenia związane z liczbą przejechanych kilometrów - po ich przekroczeniu może zostać naliczona dodatkowa opłata.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Neuchatel Kopenhaga

Tanie loty Saudarkrokur Bobadilla

Tanie loty Kozani Arosa

Tanie loty Genewa Graz

Tanie loty Targu Mures St Gallen

Tanie loty Bildudalur Bruksela

Tanie loty Saariselka Oulu

Tanie loty Belluno Sursee

Tanie loty Weinfelden Melilla

Tanie loty Luksemburg Olbia

Tanie loty Alaska wylot z: Plattsburgh