X
Ładowanie...

Tanie loty Kopenhaga Linate Arpt

już od
07 mar 14 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Kopenhaga Linate Arpt

Bilety lotnicze Kopenhaga Linate Arpt

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kopenhaga Linate Arpt

Przewodnik po lotach Kopenhaga Linate Arpt

Przewóz sprzętu sportowego podczas lotu Kopenhaga - Milan (Linate)

Wyruszasz w podróż do Kopenhaga - Milan (Linate) i marzysz o zabraniu ze sobą sprzętu sportowego? Zanim jednak wyruszysz zapoznaj się z regulaminem transportu sprzętu sportowego u danego organizatora lotu oraz czy przewoźnik narzuca wymogi dotyczące wymiarów oraz wagi takiego bagażu. Większość linii lotniczych pozwala na przewóz sprzętu sportowego bezpłatnie lub za dodatkową opłatą oraz uprzednim poinformowaniu o chęci wzięcia takiego bagażu. Wynika to przede wszystkim z ograniczonego miejsca w luku bagażowym oraz zasad bezpieczeństwa lotu. Podczas rezerwacji biletu do Kopenhaga - Milan (Linate) przewoźnik może zmienić typ bagażu sportowego na cargo i naliczyć opłatę w zależności od zgłoszonego sprzętu do przewozu.

Zasady transportu bagażu sportowego- poradnik dla turystów

Jeśli chcesz, aby Twój sprzęt sportowy dotarł razem z Tobą do Kopenhaga - Milan (Linate) musisz koniecznie zgłosić go u przewoźnika oraz otrzymać potwierdzenie transportu na bilecie. Twój bagaż sportowy musi być spakowany odpowiednio do wymogów określonych przez organizatora lotu na trasie do Kopenhaga - Milan (Linate), czyli musi posiadać odpowiednią wagę, wymiar i ilość sztuk. Zaleca się oklejenie sprzętu sportowego numerem lotu oraz imieniem i nazwiskiem. Odprawa bagażu sportowego odbywa się głównie w miejscu dedykowanym do takiej operacji, o godzinie wskazanej przez linie lotnicze.

W co zapakować sprzęt sportowy?

Wszystko zależy od tego ile możesz przeznaczyć funduszy na opakowanie sprzętu. W sklepach ze sprzętem sportowym dostępne są specjalne torby, które w pełni chronią sprzęt oraz są zrobione w odpowiednim rozmiarze. Należy pamiętać, że takie walizki oraz torby znacznie wpłyną na limit wagowy bagażu sportowego. Najtańszą opcją jest zapakowanie akcesoriów sportowych do tekturowego pudła. Minusem tego rodzaju opakowania, jest brak odporności na uszczerbki, co nie daje gwarancji na maksymalnie bezpieczny przewóz. Jeżeli zdecydujesz się na ten typ opakowania, a sprzęt ma kilka części Twoim obowiązkiem jest sklejenie ich razem na tyle mocno, aby dotarły razem z Tobą do Milan (Linate) w całości.