X
Ładowanie...

Tanie loty Kopenhaga O'Hare Intl

już od 2057 zł
02 mar 09 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Kopenhaga O'Hare Intl

Bilety lotnicze Kopenhaga O'Hare Intl

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kopenhaga
02 wrz (pon)
Norwegian Air International
Chicago
16 wrz (pon)
Norwegian Air International
Kopenhaga
02 wrz (pon)
Norwegian Air International
Chicago
18 wrz (śro)
Norwegian Air International
Kopenhaga
31 sie (sob)
Icelandair
Chicago
18 wrz (śro)
Icelandair
Kopenhaga
01 wrz (nie)
Icelandair
Chicago
18 wrz (śro)
Icelandair
Kopenhaga
03 wrz (wto)
Icelandair
Chicago
18 wrz (śro)
Icelandair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kopenhaga O'Hare Intl

Przewodnik po lotach Kopenhaga O'Hare Intl

Pragniemy siedzieć blisko siebie podczas przelotu Kopenhaga - Chicago (O'Hare Intl)

Jeżeli lecimy Kopenhaga - Chicago (O'Hare Intl) z inną osobą, to pragniemy być w samolocie obok siebie. Chcemy móc rozmawiać, pragniemy mieć pewność, że ta bliska osoba nie wymaga naszego wsparcia. Przez to trzeba się zorientować, jak to wygląda u poszczególnych przewoźników, bo wtedy możemy właściwie dobrać propozycję pod siebie.

Losowo w czasie odprawy na samolot Kopenhaga - Chicago (O'Hare Intl)

Musimy wiedzieć, że w niektórych liniach lotniczych, fotele przydzielane będą automatycznie w czasie odprawy. Jeśli chcemy podczas przelotu Kopenhaga - Chicago (O'Hare Intl) siedzieć blisko kogoś nam bliskiego, to wówczas będziemy musieli za to dopłacić. Czasem tanie loty Kopenhaga - Chicago (O'Hare Intl) oferują nam szansę zarezerwowania fotela, pod warunkiem, że odprawiamy się w określonej liczbie godzin przed lotem. Trzeba sprawdzić, w jaki sposób to się dzieje na zarezerwowanym przez nas przelocie, nawet jeżeli wybraliśmy tanie loty Kopenhaga - Chicago (O'Hare Intl), tak abyśmy mogli w porę zareagować oraz próbować wpływać na wybór miejsc.

Czasem fotele na lot Kopenhaga - Chicago (O'Hare Intl) będą zagwarantowane blisko siebie

Oczywiście od każdej zasady są odstępstwa. Jeśli wykupiliśmy najtańszy bilet, to mimo wszystko, możemy mieć gwarancję, że potomstwo do 12 lat, będzie lecieć obok nas. To samo jeśli będzie lecieć z nami ktoś z ograniczoną możliwością ruchów. Wówczas również za darmo będziemy mogli wybrać fotele w czasie przelotu Kopenhaga - Chicago (O'Hare Intl), tak żebyśmy siedzieli przy sobie. Oddzielną grupą tu uprzywilejowaną, będą te osoby, które posiadają odpowiednie karty lojalnościowe. Ci również mogą wybierać interesujące ich fotele, bez potrzeby ponoszenia dodatkowej wpłaty

.

Nie ma znaczenia, czy zarezerwowaliśmy najkrótszy przelot, czy długi. Jeśli pragniemy, aby ktoś określony miał miejsce obok nas, musimy sprawdzić, jaką będziemy mieli szansę wyboru foteli. Tanie loty Kopenhaga - Chicago (O'Hare Intl) mają własne wytyczne, zależące od linii lotniczej, przez to należy się dowiedzieć jak to wygląda. Przy dalszych przelotach, trzeba rozważyć, czy nie będzie dobrze dopłacić za możliwość wybrania takiego miejsca oraz mieć gwarancję, że rzeczywiście będziemy siedzieli niedaleko znanych nam osób, z którymi zaplanowaliśmy tą wyprawę Kopenhaga - Chicago (O'Hare Intl). Trzeba jedynie wcześniej to przejrzeć, aby zdążyć wszystko przygotować.