X
Ładowanie...

Tanie loty Kopenhaga Phoenix

już od 3558 zł
28 maj 04 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Phoenix

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Phoenix
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
22 maj (wto)
Lufthansa
Phoenix
05 cze (wto)
United Airlines
Katowice
28 maj (pon)
Lufthansa
Phoenix
04 cze (pon)
United Airlines
Katowice
28 maj (pon)
Lufthansa
Phoenix
05 cze (wto)
United Airlines
Katowice
29 maj (wto)
Lufthansa
Phoenix
05 cze (wto)
United Airlines
Katowice
22 maj (wto)
Lufthansa
Phoenix
04 cze (pon)
United Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kopenhaga Phoenix

Przewodnik po lotach Kopenhaga Phoenix

Kiedy warto kupić bagaż rejestrowany na trasie Kopenhaga - Phoenix

To nieistotne, czy podróżujesz tanimi lotami Kopenhaga - Phoenix czy z innym przewoźnikiem, czasami bagaż rejestrowany staje się zwyczajnie konieczny. Jeśli chodzi o tanie linie oczywiście nalicza to dopłatę, zatem należy przemyśleć, czy naprawdę potrzeba ci więcej rzeczy. Podpowiadamy, kiedy należy go kupić, a w jakich przypadkach na pewno starczy standardowy bagaż podręczny.

Bagaż podręczny a bagaż rejestrowany

Bagaż podręczny charakteryzje się wieloma zaletami. Jest zawsze  pod ręką , jesteś blisko swoich przewożonych rzeczy, na pewno nie zostanie zniszczony czy przewieziony w inne miejsce. Jednakowo taka opcja ma naprawdę sporo wad. Najważniejsze jest to, że jest bardzo mały – musisz w nim zabrać tylko parę przedmiotów, nie wszystko można spakować. Dodatkowo pojawiają się ogromne ograniczenia co do przewożenia kosmetyków w płynie i leków.

Przez to bagaż rejestrowany jest korzystny. Pozwala ci to przewieźć w nim wszelkie kosmetyki. Jest konieczny również wówczas, gdy każdego dnia musisz stosować preparaty, których nie można wprowadzić do samolotu. To także dobry pomysł, jeśli potrzebujesz zabrać niebezpieczne przedmioty (dla przykładu nożyczki), płyny albo upominki (alkohol, porcelanowy suwenir). Bagaż rejestrowany w tanich lotach Kopenhaga - Phoenix sprawdzi się, jeśli czeka cię kilka przesiadek. Dzięki temu masz wygodę podczas przesiadki.

Bagaż rejestrowany – co wpływa na cenę

Tanie loty Kopenhaga - Phoenix stwarzają możliwość wniesienia naprawdę sporego bagażu podręcznego. Jeśli jednakże nie możesz się do niego spakować, możesz wykupić bagaż rejestrowany. Ceny mogą być różne u różnych przewoźników, wpływa na to również pora roku. W czasie wakacji i przed świętami, kiedy ruch na lotnisku jest wzmożony, musisz ponieść większe koszty.

Także gabaryty bagażu mają znaczenie. W tanich liniach możesz spakować od 15 do 30 kg. Mniejsze sekwojaże (do 15 kg) kosztują od 60 do 200 zł. Za największe (do 23 lub 30 kg) trzeba dopłacić ok. 110-250 zł. Cena dotyczy tylko podróży w jedną stronę.