X
Ładowanie...

Tanie loty Kopenhaga Pula

ceny od w StycznioweOkazje

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
06 lut 13 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Kopenhaga Pula

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Kopenhaga Pula

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Kopenhaga Pula

Przewodnik po lotach Kopenhaga Pula

Pierwszy lot samolotem – jak się do niego przygotować

To, najbardziej przeraża nowicjuszy, to nie tyle lot, ale często po prostu lotnisko. Tłumy, zaabsorbowanie, inna sytuacja – to jest na pewno stresujące doświadczenie. Podpowiadamy, czego możesz się obawiać podczas pierwszego lotu i w jaki sposób się do tego przygotować.

Nie bój się odprawy

Odprawa nie jest taka przerażająca. Najważniejsze, by zabrać ze sobą wszystkie dokumenty. Jeżeli przemieszczasz się na terenie Unii Europejskiej, konieczny będzie tylko dowód osobisty. Wszystkie linie, nawet tanie loty Kopenhaga - Pula, obsługują bilety w formie elektronicznej. Nie ma potrzeby nic wydrukować, wystarczy wyłącznie informacje o potwierdzeniu rezerwacji.

W trakcie odprawy zostanie sprawdzony zabrany przez ciebie plecak, twoje dokumenty i w końcu ty sam. Straż czasami musi poprosić cię o wyciągnęcie paska do spodni i butów. Wyłóż do kosza umieszczonego przy taśmie wszystkie monety i papiery, które nosisz w spodniach, włóż tam również neseser, płaszcz czy chustę.

Sztuka zapakowania bagażu do tanich lotów Kopenhaga - Pula

Tanie loty zazwyczaj dają ci zabrać tylko bagaż podręczny. Bez paniki – jest on wystarczająco przestronny, że z pewnością się w nim pomieścisz. Jednakze trzeba każdą sprawę rozważyć tak, by bagaż błyskawicznie przeszedł kontrolę, a złożona struktura dokładnie zrolowanych bluzek nie została zburzona.

Na wierzchu zapakuj wszystkie dokumenty – niebawem będziesz musiał je okazać przy odprawie. Zapakuj wszystko tak, by na wierzchu znalazła się również kosmetyczka ze wszelkimi płynami. Specyfiki powinny być przelane do drogeryjnych buteleczek z plastiku. Z samej góry walizki należy umieścić także napoje. Jeśli obsługa samolotu będzie kazała ci coś zostawić, nie będzie trzeba niszczyć sumiennie ułożonego bagażu. Aby się przed tym uchronić, wcześniej sprawdź, co można zabrać do samolotu w tanich lotach Kopenhaga - Pula.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Piza Falköping

Tanie loty Kokkola Grenchen

Tanie loty Porto Kheli Thalwil

Tanie loty Karlowe Wary Timisoara

Tanie loty Skiathos Nykobing Sjaelland

Tanie loty Belmullet Salzburg

Tanie loty Varna Kil

Tanie loty Rorschach Grindelwald

Tanie loty Palma De Mallorca Fluelen

Tanie loty Kardla Bolzano

Tanie loty China Eastern Airlines wylot z: Guilin