X
Ładowanie...

Tanie loty Kopenhaga Skelleftea

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
09 gru 16 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Kopenhaga Skelleftea

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Kopenhaga Skelleftea

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kopenhaga Skelleftea

Przewodnik po lotach Kopenhaga Skelleftea

Czego nie można przewozić w bagażu kabinowym- informator dla turystów

Jeśli planujesz w podróż Kopenhaga - Skelleftea samolotem i zamierzasz zabrać ze sobą tylko bagaż podręczny przeczytaj, co możesz a czego nie możesz zabrać ze sobą do samolotu. W związku z dużym zagrożeniem terrorystycznym przewoźnicy zdecydowali się wprowadzić zakazy w przewozie artykułów, które związane są z bezpieczeństwem pasażerów i obowiązują na lotniskach na całym świecie. Dlatego zanim spakujesz walizkę na lot Kopenhaga - Skelleftea poświęć chwilę na zapoznanie się z obowiązującymi zasadami.

Spis przedmiotów zabronionych, czyli czego nie wniesiesz do samolotu

Regulaminy wszystkich przewoźników w opraciu o wytyczne organów administracyjnych, określają jakiego rodzaju przedmioty są absolutnie zakazane. Przede wszystkim należą do nich akcesoria, które mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia i życia pasażerów i wszystkich pracowników obsługujących loty, a więc broń ostra, palna, a także naboje. Dodatkowo zakazuje się przewozu zabawek przypominających broń, a także śrubokrętów. Wyjątek stanowi broń sportowa o ile przewoźnik nie zakazuje jej przewozu, a sama broń spełnia wymogi bezpieczeństwa. Niemniej jednak musi być zgłoszona u organizatora lotu przed wyjazdem, odpowiednio spakowana i odprawiona jako bagaż sportowy rejestrowany. Warunki jakie taka sztuka broni musi spełnić, przeczytasz na stronie linii lotniczych lub Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Kolejną kategorią są niektóre przybory kosmetyczne i lecznicze. Mowa tu przede wszystkim o brzytwach, nożach, a także nożykach chirurgicznych. Niedozwolone jest również zabieranie do samolotu substancji wybuchowych czy pirotechnicznych, takich jak fajerwerki, dynamit, płyny łatwopalne. Przed Tobą podróż lotem Kopenhaga -Skelleftea i zamierzasz przewieźć coś nietypowego, zalecamy skontaktować się z biurem obsługi linii lotniczej obsługującej Twój lot w celu ustalenia warunków transportu, kosztu lub ewentualnej odmowy, aby uniknąć nieprzyjemności na lotnisku w dniu wylotu. Do samolotu nie można też wnosić określonych substancji chemicznych, takich jak trucizny czy substancje korozyjne. Pamiętaj, że operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać wypakowania z bagażu kabinowego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość. Ograniczenia dotyczą również limitu na transport płynów. W bagażu podręcznym masz prawo jednorazowo przewieźć maksymalnie 1 litr płynów spakowanych do pojemników o maksymalnej pojemności 100 ml.

Wyjątki w przewozie, jakie uwzględniliprzewoźnicy.

Co w sytuacji, gdy osoby planujące lot Kopenhaga - Skelleftea muszą zabrać ze sobą preparaty przeznaczenia medycznego lub inne przedmioty medyczne? Najczęściej przewoźnicy nie zakazują ich przewozu, jednak należy je przewozić w bagażu rejestrowanym. Wyjątek stanowią środki lecznicze na choroby przewlekłe, które są niezbędne turyście w czasie podróży. Należą do nich między innymi preparaty wydawane z przepisu lekarza, preparaty ogólnodostępne - maści, krople do oczu, spray do gardła, roztwór soli fizjologicznej, jak również glukometr.

Zobacz linie lotnicze latające na trasie Kopenhaga - Skelleftea