X
Ładowanie...

Tanie loty Kopenhaga Zurych

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
13 gru 20 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Kopenhaga Zurych

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Kopenhaga Zurych

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kopenhaga Zurych

Przewodnik po lotach Kopenhaga Zurych

Podróżowanie dziecka samolotem bez opieki

Zdecydowana większość regularnych linii lotniczych i duża część tanich lotów Kopenhaga - Zurych dopuszcza możliwość podróżowania dzieci bez opieki nikogo dorosłego. Rzecz jasna wszystko jest zależne od wieku malucha. Co musisz wiedzieć, jeśli chcesz puścić dziecko samodzielnie w rejs?

W jakim wieku dzieci mogą podróżować samodzielnie?

Badania w pierwszym momencie mogą wydawać się niespodziewane – jedna czwarta małoletnich turystów podróżuje bez opieki. Warto jednak wiedzieć, że do badań bierze się pod uwagę wszystkich niepełnoletnich, a znaczna większość z nich to zwyczajnie nastolatki, które dobrze radzą sobie na pokładzie.

Z reguły od 4 roku życia dzieci mogą latać samolotem same. Młodszym maluchom musi towarzyszyć osoba dorosła lub starsze rodzeństwo (które ukończyło 16 lat). Dzieci w każdym wieku mogą na pokładzie samolotu liczyć na pomoc ze strony personelu pokładowego.

Podróżowanie dziecka samolotem

Linie, w tym również tanie loty Kopenhaga - Zurych, mają wypracowane swoje sposoby obchodzenia się z dzieźmi. Dziećmi zajmuje się specjalnie oddelegowana stewardessa, a na pokładzie znajdują się specjalnie dla nich ciekawe zabawki, dla przykładu klocki. Trzeba także kupić specjalny posiłek dla dziecka.

Jednakże kierując dziecko do samolotu trzeba także pamiętać o tym, by w jego bagażu podręcznym znalazły się ciekawe i zajmujące zabawki. Nie zapomnij też o ukochanej maskotce i łamigłówkach, którymi maluszek może zająć uwagę. To sprawi, że najmłodsi też mogą znaleźć coś w ofercie tanich lotów Kopenhaga - Zurych.

Linie lotniecze

Obowiązkowo sprawdź, którzy przewoźnicy kursują na trasie Kopenhaga - Zurych