X
Ładowanie...

Tanie loty Koping Bukareszt

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
28 wrz 05 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Koping Bukareszt

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Koping Bukareszt

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Koping Bukareszt

Przewodnik po lotach Koping Bukareszt

Jak przygotować się do lotu ze zwierzakiem?

Raz na jakiś czas po prostu nie ma innej opcji – należy zabrać psa lub kota na inny kontynent. W momencie, gdy zostawienie pupila w domu nie wchodzi w grę, masz możliwość zazwyczaj zabrać go samolotem. Ale w tej kwestii jest dużo zasad i obostrzeń, o których trzeba pamiętać. Podpowiadamy, jak przygotować się do rejsu ze zwierzęciem.

Ulubieńcy w tanich lotach Koping - Bukareszt

Większość linii lotniczych, również tanich lotów Koping - Bukareszt, pozwala na transportowanie zwierząt. Zawsze jest to płatne ekstra. Polecieć może z tobą kot i pies, w niektórych liniach także tchórzofretka. Opłata i sposób podróży zwierzęcia wynika z kilku aspektów, z reguły najważniejsza jest rozmiar zwierzaka. Małe zwierzęta, czyli takie, które łącznie z klatką są lżejsze niż 6 kg, mogą być przewożone na pokładzie. Cięższe będą musiały iść do luku bagażowego.

Ważne dokumenty i formalności

Przed wyjazdem najpierw musisz upewnić się, czy twój pupil ma wszystkie potrzebne dokumenty. Najistotniejsze jest to, że musi posiadać chip. Wyłącznie w tym przypadku w ogóle zostanie wpuszczony na pokład samolotu.

Bardzo znaczące są również wszystkie obowiązkowe szczepienia. Zwierzak musi być zaszczepiony przeciwko wściekliźnie, a informacje o tym muszą znaleźć się w jego paszporcie, wydawanym przez weterynarza.

Transport zwierzaka w tanich lotachKoping - Bukareszt

Zabierając zwierzę ze sobą do samolotu lub oddając je do luku bagażowego, koniecznie musisz zapewnić mu specjalną klatkę. Nie może być za mała, więc typowe transporterki znajdujące się w sprzedaży w sklepach zoologicznych nie zawsze się sprawdzają. Klatka powinna być na tyle przestronna, by zwierzak mógł wewnątrz bezproblemowo wstać i obrócić się.

Obowiązkowo zobacz, którzy przewoźnicy kursują na trasie Koping - Bukareszt