X
Ładowanie...

Tanie loty Korfu Genewa

już od 200 zł
24 sty 31 sty Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Genewa

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Genewa
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
06 mar (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
20 mar (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Kraków
18 sty (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
20 sty (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Kraków
20 mar (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
29 mar (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Kraków
08 mar (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
20 mar (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Kraków
24 mar (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
29 mar (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Korfu Genewa

Przewodnik po lotach Korfu Genewa

Ubezpieczenie turystyczne- czy warto się ubezpieczyć przed podróżą Korfu - Genewa? Informator dla podróżnych

Organizujesz wycieczkę Korfu - Genewa  i rozmyślasz nad zakupem ubezpieczenia turystycznego? Jeśli Twój wyjazd Korfu - Genewa jest wyjazdem za granicę w szczególności do państw o niestabilnej sytuacji politycznej lub podróżujesz z rodziną z małymi dziećmi, warto taką możliwość wziąć pod uwagę, oczywiście o ile masz środki finansowe, które możesz przeznaczyć na ten rodzaj wydatku. Cena turystycznej polisy ubezpieczeniowej jest  adekwatna do zakresu sytuacji, przeciw którym chcesz się ubezpieczyć oraz może być zmienna w zależności od Towarzystwa Ubezpieczeniowego, z usług którego chcesz skorzystać. Przed podróżą warto zapoznać się z ofertą danego TU, aby dopasować takie ubezpieczenie do swoich potrzeb.

Przed czym chroni ubezpieczenie turystyczne?

Do lotu Korfu - Genewa pozostało już kilka dni i wahasz się nad wykupieniem turystycznej polisy ubezpieczeniowej, a do tego w mediach czy od znajomych usłyszałeś, że mogą Ci odwołać samolot, lot ulegnie opóźnieniu, Twój bagaż może zaginąć lub ulec zniszczeniu, nie wspominając już o nieoczekiwanych wypadkach losowych, których nie jesteś w stanie przewidzieć? Zanim z obawy przed tym wszystkim zrezygnujesz z wyjazdu Korfu - Genewa dowiedz się, co obejmuje turystyczna polisa ubezpieczeniowa. Przede wszystkim taka polisa gwarantuje całościową opiekę podczas wyjazdów zagranicznych i krajowych, oraz zapewnia komfort w trakcie podróży lotniczych. W cenie biletu lotniczego nie jest zawarte ubezpieczenie bagażu, jedynie gwarantuje, że przewoźnik zrobi wszystko,co w jego mocy, aby walizka dotarła do celu razem z Tobą, w jednym kawałku.  Przed utratą lub zniszczeniem walizki podróżnej można zabezpieczyć się, wykupując ubezpieczenie turystyczne. Turystyczna polisa ubezpieczeniowa zapewnia zwrot kosztów związanych z zagubieniem, kradzieżą lub uszkodzeniem bagażu zarówno przez przewoźnika, jak i inne podmioty, które były odpowiedzialne za Twój bagaż. Odszkodowanie zostanie wypłacone również w sytuacji, gdy bagaż zostanie zniszczony lub utracony na skutek zdarzeń losowych czy kataklizmów. Dodatkowo ubezpieczyciel zapewnia zwrot kosztów za opóźnienie samolotu oraz w przypadku jego całkowitego odwołania. Poza tym masz możliwość zabezpieczyć się na wypadek nieoczekiwanego leczenia w kraju docelowym, utraty pieniędzy wypłaconych z bankomatu, następstw nieszczęśliwych wypadków w kraju docelowym oraz zakup usługi assistance. Ubezpieczenie turystyczne rozpoczyna się w momencie przekroczenia granicy Rzeczypospolitej Polskiej przez Ubezpieczonego w terminie określonym w polisie.  Wykupując ubezpieczenie turystyczne należy precyzyjnie określić termin trwania okresu ubezpieczenia, czyli daty podróży.