X
Ładowanie...

Tanie loty Alitalia Korfu Warszawa

29 cze 06 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Korfu Warszawa

Bilety lotnicze Korfu Warszawa

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Alitalia Korfu Warszawa

Przewodnik po lotach Alitalia Korfu Warszawa

Jak przetrwać podróż Korfu - Warszawa linią Alitalia z dzieckiem?

Narodziny dziecka w ogóle nie muszą oznaczać, że powinniśmy rezygnować z podróży, przeciwnie przy dobrej organizacji mamy szansę dziecko zabierać ze sobą. Warto jednak wiedzieć, że tygodniowego niemowlaka nie możemy zabrać do samolotu, ponieważ jego układ oddechowy i krążenia, nie będą jeszcze dostatecznie mocne. Z pierwszym lotem dziecka najlepiej, więc poczekać aż skończy dwa miesiące.

Idealne rozwiązania na trasie Korfu - Warszawa linią Alitalia

Jeśli planujemy lot z maleństwem, powinniśmy zadbać o to, żeby na trasie było jak najmniej przesiadek. Najkrótszy lot trwa . Wówczas i maleństwo, i my mniej się przemęczymy, a co się z tym łączy, będziemy mieli wspanialszy humor. Jeżeli jeszcze zdecydujemy się na wieczorny przelot, to ma szansę się okazać, że maleństwo prześpi jego znaczną część, a więc tym spokojniej minie nam cała wyprawa. Dodatkowo szukając biletów w korzystnej kwocie, musimy wiedzieć, że dzieciaczki do dwóch lat podróżują na kolanach opiekuna, a wówczas zapłacimy za jego bilet jakieś 10 procent zwykłego w zależności od linii. Jednak przy większym potomstwie zapłacimy już za pełen bilet, czasami tylko tanie loty Korfu - Warszawa linią Alitalia proponują kilkuprocentowe obniżki dla dzieci.

O czym jeszcze trzeba pamiętać przed lotem Korfu - Warszawa linią Alitalia?

Trzeba sobie zostawić troszkę czasu, tak abyśmy na spokojnie mieli szansę się przyszykować do wylotu. Na lotnisko musimy zajechać prędzej, tak aby bez nerwów oddać nasze bagaże, mieć możliwość spożyć coś lekkiego i spokojnie pójść do łazienki na chwilę przed wylotem, w której przebierzemy dziecko. Spora część linii lotniczych oferujących swe usługi na konkretnej trasie

pozwoli nam z maleństwem wejść w pierwszej kolejności do samolotu, a więc będziemy mieli szansę zająć naprawdę dogodne miejsca. Ma szansę się okazać, że tanie loty Korfu - Warszawa linią Alitalia nie mają w swojej usłudze serwowania posiłków, a więc powinniśmy pamiętać o schowaniu dla dziecka nie tylko chusteczek, ukochanej zabawki oraz pieluszki, lecz też jakiejś przekąski. Przy czym przeważnie dziecko podróżujące na kolanach nie posiada prawa do własnego bagażu, więc całość musimy zmieścić w nasz podręczny.

Proś o pomoc

Jeśli lecisz pierwszy raz, nie obawiaj się poprosić o pomoc. Tak samo jeśli potrzebna jest pomoc przy dziecku, również poproś o to. Tanie loty Korfu - Warszawa linią Alitalia mają właściwie przeszkolony personel, który będzie miał za zadanie pomóc podróżnym, czyli również i tobie. Jeśli maleństwo zacznie płakać, spróbuj mu podać pierś albo butelkę. Pomyśl także o zabraniu zabawek. Nie pozwalaj, aby potomstwo swoim zachowaniem, kopaniem w fotel, ciągnięciem za włosy, trącaniem przeszkadzało współpasażerom. Lecz też nie kajaj się za to, że płacze. Wykupiliście bilety na tanie loty Korfu - Warszawa linią Alitalia i jesteście pełnoprawnymi podróżującymi. Może się okazać, że twoje dziecko nie lubi latania, lecz pamiętaj, że każda podróż ma swój koniec.

Warto myśleć w jaki sposób można się przygotować do podróży Korfu - Warszawa linią Alitalia z dzieckiem, tak by uczynić wszystko co tylko realne, by lot przeminął spokojnie oraz bez większych stresów.