X
Ładowanie...

Tanie loty Kortrijk Sofia

już od 544 zł
30 wrz 07 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Sofia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Sofia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
22 paź (wto)
LOT
Sofia
30 paź (śro)
LOT
Gdańsk
23 paź (śro)
LOT
Sofia
29 paź (wto)
LOT
Gdańsk
24 paź (czw)
LOT
Sofia
30 paź (śro)
LOT
Gdańsk
25 paź (pią)
LOT
Sofia
29 paź (wto)
LOT
Gdańsk
25 paź (pią)
LOT
Sofia
30 paź (śro)
LOT
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kortrijk Sofia

Przewodnik po lotach Kortrijk Sofia

Najlepsze ubezpieczenia podróżne, czyli co i jak ubezpieczyć lecąc na trasie Kortrijk - Sofia

Decydując się na wakacje w biurze podróży natychmiast wykupuje się ubezpieczenie. Jeżeli jednak organizujesz wyjazd osobiście, potrzebujesz turystycznej polisy ubezpieczeniowej. Nawet jeżeli skupiasz się na tanich lotach Kortrijk - Sofia, nie wahaj się dopłacić kilka złotych na ubezpieczenie. Dowiedz się, które ubezpieczenie najbardziej przyda ci się w podróży i dlaczego jest bardzo ważne.

Standardowe ubezpieczenie podróżne

Zdecydowanie najważniejsze okazuje się podstawowe ubezpieczenie dla turystów. Nie ważne, czy rezerwujesz tanie loty Kortrijk - Sofia, czy korzystasz ze standardowych linii lotniczych, jest przydatne. Podstawowe ubezpieczenie turystyczne obejmuje i samą podróż, i czas pobytu.

Polisa ubezpieczeniowa zazwyczaj odnosi się do następstw nieszczęśliwych wypadków. Chroni cię przed stratą spowodowaną zaginięciem bagażu – ale zabierając ze sobą droższe przedmiotu, warto dodatkowo objąć je polisą. Na dodatek zapewnia ci rejs powrotny do domu w przypadku choroby i odda ci środki przeznaczone na wizytę u lekarza poza granicą, lub wtedy, jeśli zostaniesz ofiarą złodzieja.

Dodatkowe ubezpieczenia dla turystów

Możesz także skorzystać z uzupełniających polis ubezpieczeniowych dedykowanych dla turystów. Znajdziesz je w ofercie coraz więcej firm ubezpieczeniowych. Warto nie tylko dodatkowo objąć polisą drogocenny bagaż, lecz także w ogóle ubezpieczyć się od jego zaginięcia – jeśli zaginie i będziesz na niego czekać, masz zagwarantowane odzyskanie pieniędzy.

Większość towarzystw ubezpieczeniowych oferuje także ubezpieczenia od opóźnienia samolotu. To niezwykle korzystne, jeżeli wykupiłeś bilety na przesiadkę i opóźnienie może oznaczać stratę na biletach i przymus wykupienia pokoju w hotelu. Taki rozwój wypadków niestety nie należy do rzadkości, a sięgając po ubezpieczenie, masz możliwość wypłacenia wydanych dodatkowych pieniędzy. Nie bój się, że z powodu ubezpieczenia twoje tanie loty Kortrijk - Sofia bardzo podrożeją – najczęściej jest to naprawdę niewielka stawka.