gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Kos Ateny

już od 139 zł
24 paź 31 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Ateny

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Ateny
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Poznań
16 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
23 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Poznań
19 lis (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
23 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katowice
25 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
06 gru (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katowice
22 lis (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
09 gru (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katowice
10 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
17 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kos Ateny

Przewodnik po lotach Kos Ateny

Co robić, żeby lot Kos - Ateny okazał się ciekawy dla dziecka?

Jeśli posiadamy plany podróżować z dzieckiem, to musimy się odpowiednio do takiego lotu Kos - Ateny przyszykować. Jedną z lepszych decyzji będzie ta, żeby polecieć w nocy, ponieważ wtedy jest szansa, że potomstwo większość drogi będzie spało. W dodatku mając tą możliwość, musimy wykupić lot który będzie trwał tylko . Im mniej czasu będziemy z potomstwem w samolocie, tym z pewnością będzie lepiej.

W jaki sposób jeszcze można zajmować potomstwo w czasie lotu Kos - Ateny?

Trzeba przypilnować, aby nasze potomstwo w razie czego posiadało jakieś atrakcje w okresie lotu Kos - Ateny. Powinniśmy mimo wszystko myśleć przy tym, że nie polecimy sami, a więc powinno to być coś, co nie będzie uciążliwe dla innych podróżnych. Większemu dziecku mamy możliwość wziąć tablet oraz słuchawki, aby mogło posłuchać ukochanej bajki. Młodszemu można wziąć książeczki oraz ulubione zabawki. Wiedzmy jednak, że przeważnie tanie loty Kos - Ateny nie przewidują oddzielnego bagażu dla dzieci, które lecą na naszych kolanach. Czyli zabawki dla nich, będziemy musieli wziąć do swojej torby.

Nie bójmy się lotu Kos - Ateny

Jeżeli dobrze wszystko zaplanujemy, to nie będziemy musieli się obawiać trasy Kos - Ateny z potomstwem. Mamy możliwość wciągać je w dyskusję, żeby opowiedziało nam, czego oczekuje po doleceniu na miejsce. Będzie miało możliwość nam także opowiedzieć, co mu się spodobało na lotnisku oraz co podoba się w tej chwili podczas przelotu Kos - Ateny. Także wybierając tanie loty Kos - Ateny możemy wziąć odrobinę jedzenia dla dziecka, więc trzeba też o tym myśleć. Delikatny posiłek, również zajmie je na jakiś czas. Co więcej, wielu przewoźników gwarantuje pierwszeństwo wsiadania do samolotu pasażerom z dzieckiem, a to będzie oznaczać spore ułatwienie.

Nie może zawadzać innym

Jeżeli nasze dziecko zacznie płakać, to powinniśmy się postarać je wyciszyć oraz zainteresować czymś innym. Ale nie powinniśmy wstydzić się za jego zachowanie, czy się denerwować, bo to będzie pogarszało sytuację. Ale nie pozwalajmy dziecku kopać w siedzenia, uderzać innych pasażerów, pokrzykiwać czy głośno słuchać bajki. Jeżeli mamy wpływ na to co robi dziecko, to natychmiast zareagujmy. Tanie loty Kos - Ateny mają być miłe dla każdego z podróżnych, czyli nie możemy zapominać o ich obecności.

Podróżowanie z potomstwem nie będzie ciężkim doświadczeniem, jeśli tylko całość dobrze zaplanujemy. Dlatego właśnie trzeba już wcześniej pomyśleć, co zrobić, aby móc korzystać z tak korzystnej ceny oraz równocześnie dobrze się zabawić w czasie podróży Kos - Ateny.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Valverde Fagurholsmyri

Tanie loty Lleida Debrecen

Tanie loty Kuopio Aosta

Tanie loty Lecce Vejle

Tanie loty Nykobing Mors Rovaniemi

Tanie loty Sotkamo Santiago De Compostela

Tanie loty Skjern San Pedro De Alcantara

Tanie loty Einsiedeln Mulhouse

Tanie loty Haskovo Hjorring

Tanie loty Bari Krasnojarsk

Tanie loty Finnair wylot z: Genewa