X
Ładowanie...

Tanie loty Kos Lipsk

już od 730 zł
29 cze 06 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Lipsk

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Lipsk
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
06 lip (pią)
Lufthansa
Lipsk
08 lip (nie)
Lufthansa
Warszawa
04 sie (sob)
Lufthansa
Lipsk
13 sie (pon)
Lufthansa
Warszawa
23 wrz (nie)
Lufthansa
Lipsk
27 wrz (czw)
Lufthansa
Warszawa
07 sie (wto)
Lufthansa
Lipsk
11 sie (sob)
Lufthansa
Warszawa
07 sie (wto)
Lufthansa
Lipsk
12 sie (nie)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kos Lipsk

Przewodnik po lotach Kos Lipsk

Czym jest bagaż rejestrowany? - informacje dla pasażerów

Rezerwujesz lot samolotem do Kos - Lipsk i nie wiesz czym jest bagaż odprawiany? Poniżej przedstawiamy kilka istotnych informacji dotyczących bagażu odprawianego. Bagaż odprawiany to rodzaj bagażu, który jest nadawany na lotnisku i przewożony w luku bagażowym. Po przybyciu na lotnisko przekazujesz go obsłudze lotu w trakcie odprawy biletowo-bagażowej (tzw. check-in) lub poprzez nadanie go w specjalnym miejscu zrzutu bagażu (tzw. baggage drop-off point).Od momentu odebrania bagażu i założenia specjalnej zawieszki przewoźnicy przejmują odpowiedzialność za Twój bagaż. Ty otrzymujesz drugą część zawieszki, która zazwyczaj jest przyklejona do karty pokładowej. Stanowi ona podstawę do odbioru bagażu po przylocie do Kos - Lipsk oraz reklamacji w przypadku jego uszkodzenia lub zagubienia.Każda linia lotnicza określa własne regulacje dotyczące maksymalnych rozmiarów takiego bagażu oraz wysokość opłat za jego przewóz. Warto przed wyjazdem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia kryteria dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dopłata za nadbagaż bywa bardzo wysoka.

Czego nie można spakować do samolotu w bagażu odprawianym?

Regulacje prawne dotyczące przewozu różnego rodzaju przedmiotów mogą różnić się w zależności od linii lotniczych, klasy oraz Kos - Lipsk, do którego lecimy. Operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać usunięcia z bagażu rejestrowanego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość i może stanowić niebezpieczeństwo dla innych turystów. Przewoźnicy nie zalecają umieszczania do bagażu odprawianego rzeczy takich jak: biżuteria, leki potrzebne w trakcie lotu, dokumentów handlowych, urządzeń elektronicznych. Bez względu na wybraną przez nas linię lotniczą, każdego podróżującego obowiązuje zakaz transportowania w bagażu odprawianym materiałów łatwopalnych oraz atrap urządzeń wybuchowych. Ponadto, nie można zabierać substancji chemicznych i toksycznych.Limity przewozu jedzenia oraz napojów w bagażu rejestrowanym regulują linie lotnicze, dlatego warto je sprawdzić przed rozpoczęciem pakowania do lotu.