gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Kos Tirana

już od 421 zł
21 sie 28 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Tirana

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Tirana
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Amsterdam
10 paź (śro)
Transavia Airlines
Lot bezpośredni
Tirana
22 paź (pon)
Transavia Airlines
Lot bezpośredni
Amsterdam
05 paź (pią)
Transavia Airlines
Lot bezpośredni
Tirana
24 paź (śro)
Transavia Airlines
Lot bezpośredni
Amsterdam
05 paź (pią)
Transavia Airlines
Lot bezpośredni
Tirana
22 paź (pon)
Transavia Airlines
Lot bezpośredni
Warszawa
19 wrz (śro)
KLM
Tirana
26 wrz (śro)
KLM
Amsterdam
08 paź (pon)
Air Serbia
Tirana
23 paź (wto)
Air Serbia
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kos Tirana

Przewodnik po lotach Kos Tirana

Aby zakrzepica nie popsuła nam wakacji Kos - Tirana

Chociaż zazwyczaj o tym nie myślimy, to mimo wszystko warto sobie zdawać sprawę z faktu, że w czasie lotu Kos - Tirana może się pojawić zakrzepica. Trzeba więc mieć świadomość, jacy ludzie są szczególnie wystawieni na jej wystąpienie. Kto powinien się porozumieć z doktorem, nim wykupi ofertę na tanie loty Kos - Tirana. I co istotne, warto również wiedzieć, co zrobić w czasie lotu Kos - Tirana, aby wyeliminować niebezpieczeństwo wystąpienia tego schorzenia.

Kto musi porozmawiać z doktorem przed wylotem Kos - Tirana?

Choć zakrzepica ma możliwość wystąpić u każdego, a w dodatku jej objawy mają możliwość się pojawić nawet parę dób po locie. To są osoby, które będą szczególnie na nią narażone. Jeżeli planujemy więc zakupić tanie loty Kos - Tirana, a będziemy w ciąży albo mamy powyżej 60 lat, to na początku musimy się porozumieć z doktorem. W dodatku warto się zapisać na spotkanie, gdy będziemy mieli nadwagę albo nałogowo palimy. Przed swoim upragnionym przelotem Kos - Tirana do lekarza powinny zgłosić się także osoby, które chorują na nowotwór lub ostatnio miały operację. To wszystko jest ważne, ponieważ zakrzepica jest groźna, zwłaszcza że przeważnie nie da żadnych symptomów. Czasem tylko można zaobserwować spuchnięcie kończyny podczas latania Kos - Tirana.

Jak możemy sobie pomóc w czasie lotu Kos - Tirana?

Posiadamy świadomość, że jesteśmy w gronie niebezpieczeństwa osób, u których ma możliwość wystąpić zakrzepica? Warto więc wiedzieć co zrobić, aby wyprawa Kos - Tirana zakończyła się dla nas bez niemiłych zdarzeń. Głównie, warto co kilkanaście minut wstać i przespacerować się po samolocie. Konieczne jest picie dużej ilości wody, ale już alkoholu czy kawy nie. Trzeba także założyć luźniejsze oraz wygodniejsze rzeczy, a także zaopatrywać się w odpowiednie pończochy lub podkolanówki uciskowe. Jeżeli będziemy się stosować do tych wytycznych oraz do zaleceń lekarza, to może się okazać, że spokojnie będziemy mogli skorzystać z propozycji, na tanie loty Kos - Tirana.

Warto zobaczyć kto przede wszystkim musi uważać podczas latania samolotem. Oczywiście to nie oznacza, że grozi nam jakieś zagrożenie, bo może się okazać, że nic nam nie będzie. Mimo wszystko mając wiedzę, że będziemy w grupie ryzyka, powinniśmy podejmować zapobiegawcze działania.