X
Ładowanie...

Tanie loty Kos Wilno

już od 102 zł
25 lip 01 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Wilno

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Wilno
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
01 paź (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Wilno
03 paź (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Berlin
30 sie (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wilno
31 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
15 wrz (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wilno
20 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
18 wrz (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wilno
20 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
19 wrz (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wilno
20 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kos Wilno

Przewodnik po lotach Kos Wilno

Czy tanie linie dają nam możliwość przemienić dane przed lotem Kos - Wilno

Mamy wykupiony bilet w najniższej cenie, zorganizowana jest już cała wyprawa. Niespodziewanie mimo wszystko okazuje się, że nie mamy możliwości polecieć więc chcemy, żeby zamiast nas leciał ktoś inny. Może również być tak, że musimy przełożyć termin podróży. Czy mimo wszystko możemy przeprowadzić takie zmiany? Czy będą one darmowe?

Co możemy przemienić na bilecie na przelot Kos - Wilno?

Jeżeli zastanawiamy się nad tym, które informacje możemy zmienić na bilecie, to powinniśmy wiedzieć, że głównie to nazwisko pasażera. Tu musimy wiedzieć, że odciągnięta okaże się być zapłata za każdy odcinek, którym ma polecieć pasażer. Dlatego trzeba się orientować, czy nie będzie lepiej jeżeli zakupimy kolejny bilet na tanie loty Kos - Wilno niż przemienianie samego nazwiska. W dodatku możemy również przestawić datę danej podróży. Jeśli w kolejnym dniu lot Kos - Wilno będzie kosztowniejszy, to różnicę będziemy musieli dopłacać. Ale jeśli wyjdzie, że tanie loty Kos - Wilno w tej dacie są tańsze aniżeli my wykupiliśmy, to różnicy nie dostaniemy. W razie konieczności, mamy szansę również przemienić tu trasę lotu. Ma szansę to być konieczne, jeżeli wyjdzie, że jakaś inna jest krótsza, a wcześniej takiej oferty nie znaleźliśmy.

Czego nie możemy zmienić?

Warto także wiedzieć, czego nie uda nam się zmienić. Nie będziemy mogli zmienić oferty na tanie loty Kos - Wilno z pierwszego przewoźnika na drugiego. Nie będziemy też mogli przemienić kolejności przelotu, a więc nie zmienimy jego kolejności. Za to, przemiana informacji o płatniku za bilet ma prawo okazać się być dokonana i to bezpłatnie. Powinniśmy mieć świadomość, na wykonanie których zmian pozwalają nam tanie loty Kos - Wilno tak abyśmy mieli pewność, co będziemy mieli możliwość zrobić, a czego nie. Dodatkowo warto wiedzieć, że te przemiany w większości są odpłatne, a więc ma możliwość się okazać, że kupienie kolejnego biletu na przelot Kos - Wilno okaże się być bardziej opłacalne.

Jeśli rezerwujemy przelot samolotem z dużym wyprzedzeniem, to powinniśmy się liczyć, że ma prawo dojść do jakichś nieprzewidzianych sytuacji. Dlatego też, już wcześniej trzeba się zorientować jakie mamy okazje dopełnienia zmian. Każdy przewoźnik ma tutaj własne wytyczne i przez to warto przejrzeć ich zasady.