gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Koszalin Akureyri

już od 275 zł
01 paź 08 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Islandia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Islandia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
19 lis (pon)
Ryanair
Reykjavik
26 lis (pon)
WizzAir
Warszawa
21 lis (śro)
Ryanair
Reykjavik
26 lis (pon)
WizzAir
Warszawa
19 lis (pon)
WizzAir
Reykjavik
21 lis (śro)
WizzAir
Warszawa
19 lis (pon)
WizzAir
Reykjavik
23 lis (pią)
WizzAir
Warszawa
20 lis (wto)
Ryanair
Reykjavik
23 lis (pią)
WizzAir
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Koszalin Akureyri

Przewodnik po lotach Koszalin Akureyri

Bagaż rejestrowany - wszystko, co musisz o nim wiedzieć

Bagaż rejestrowany, nazywany także nadawanym nie jest wnoszony na pokład samolotu Koszalin - Akureyri - transportowany się go w specjalnym luku bagażowym. Jakich rzeczy nie możemy w nim przewozić? Czy jest on płatny? Zachęcamy do przeczytania naszego poradnika!

Zgubienie bagażu a odpowiedzialność przewoźnika

Bagażu rejestrowanego nie możemy mieć przy sobie w czasie lotu - musimy dokonać jego odprawy. Wyróżniamy 2 sposoby - oddanie obsłudze przy odprawie check-in lub nadanie w punkcie drop-off. Skorzystałeś z pierwszej opcji? W takiej sytuacji na lotnisko należy przyjechać zdecydowanie wcześniej - ok. 2 godziny przed startem samolotu Koszalin - Akureyri. Po odprawieniu walizek odpowiedzialność za ich losy spoczywa na przewoźniku - w razie utraty bagażu klient może nawet żądać odszkodowania.

Jak spakować bagaż rejestrowany

Planujesz lot Koszalin - Akureyri i myślisz o tym, w jaki sposób się spakować? Pamiętaj, że do walizki możesz włożyć zdecydowanie więcej niż do bagażu podręcznego, ale i tak trzeba liczyć się z ograniczeniami. Przede wszystkim bagaż rejestrowany nie może zawierać niebezpiecznych substancji - środków wybuchowych, substancji chemicznych, broni lub jej imitacji, latarek gazowych.

Koszty związane z nadbagażem?

Wszystko uzależnione jest od przewoźnika - osoby podróżujące tanimi liniami przeważnie muszą za niego dopłacać. Przed Tobą lot Koszalin - Akureyri i chcesz zabrać dużo rzeczy? Zwróć uwagę na to, że istnieją określone limity wagowe, których przekroczenie skutkuje dodatkowymi kosztami. W przypadku regularnych operatorów lotniczych z reguły koszt bagażu rejestrowanego jest wliczony w cenę biletu. Warto jednak wcześniej sprawdzić obowiązujące regulacje, żeby uniknąć nieprzyjemności.