X
Ładowanie...

Tanie loty Koszalin Astipalea

już od 88 zł
02 kwi 09 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Grecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Grecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Bratysława
09 kwi (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Korfu
16 kwi (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
03 kwi (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kefalinia
06 kwi (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
02 kwi (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Korfu
09 kwi (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sofia
28 mar (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
02 kwi (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sofia
28 mar (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
03 kwi (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Koszalin Astipalea

Przewodnik po lotach Koszalin Astipalea

Czy zapalimy papierosa podczas lotu Koszalin - Astypalea

Osoby, które są uzależnione od papierosów, z pewnością myślą, czy mogą palić podczas lotu Koszalin - Astypalea. Warto się z tą sprawą poznać odrobinę prędzej, zwłaszcza że niektóre osoby są pewne, iż będzie im wolno na pokładzie zapalić e-papierosa. Odpowiednie informacje odnajdziemy na portalach przewoźników, lecz także na różnych stronach poświęconych tematyce latania.

W samolocie Koszalin - Astypalea nie możemy palić

Musimy sobie zdać sprawę z tego, że nie ma znaczenia, czy zakupiliśmy najtańszy bilet za czy ten najdroższy, nie lecimy samolotem sami. Być może będą z nami dzieciaki, lub ciężarne, nie mówiąc już o ludziach niepalących. Z tego powodu właśnie na pokładzie samolotu jest kategoryczny zakaz palenia. Nie ma tu znaczenia, czy tanie loty Koszalin - Astypalea wzięliśmy na stosunkowo krótką trasę czy może będziemy lecieć przez kilka godzin. Zakaz jest za każdym razem ten sam oraz nie podlega on odwołaniu. Co więcej, dotyczy on zarówno tradycyjnych papierosów, jak i e-papierosów, których para też ma czasami mocny aromat.

Co jeżeli w czasie trasy Koszalin - Astypalea zdecydujemy się zapalić?

Jeżeli pomimo zakazu skusimy się na palenie np. w toalecie, to powinniśmy się liczyć z problemami. Także wybierając tanie loty Koszalin - Astypalea musimy posiadać świadomość, że w ubikacjach będą zamontowane odpowiednie czujniki, a więc od razu pójdzie informacja, że zapaliliśmy. Za to złamanie zakazu grozić nam może grzywna, lub nawet kara aresztu, więc lepiej się namyślić czy rzeczywiście nie wytrzymamy tego przelotu Koszalin - Astypalea bez papierosa. Dodatkowo, zostaniemy wówczas zapisani na czarną listę podróżnych u danego przewoźnika, a tego z pewnością nie chcemy.

Czy możemy wieźć papierosy na linii Koszalin - Astypalea?

Zastanawiamy się w tym przypadku, czy w ogóle możemy wieźć ze sobą papierosy? Tak, nawet tanie loty Koszalin - Astypalea dają nam możliwość zabrania ze sobą 800 sztuk papierosów, a więc z pewnością będziemy mogli zabrać ze sobą ich tyle, co pomoże nam przeżyć cały urlop bez ciągłej walki z chęcią zapalenia.

Musimy się zorientować, jakie są wytyczne w odniesieniu do palenia papierosów na lotnisku i na pokładzie, jak również ich transportowania. Wówczas z odpowiednim wyprzedzeniem, będziemy mogli się nastawiać na obostrzenia mające miejsce podczas latania.