X
Ładowanie...

Tanie loty Koszalin Borlange

już od 60 zł
17 gru 24 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
13 gru (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
03 sty (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
16 gru (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
03 sty (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
19 gru (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
04 sty (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
19 gru (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
05 sty (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
26 gru (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
03 sty (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Koszalin Borlange

Przewodnik po lotach Koszalin Borlange

Będziemy mieć nadbagaż na samolot Koszalin - Borlange?

Choć naprawdę się próbowaliśmy starać, to mimo wszystko nie dało nam się zapakować do walizki o rozmiarach podanych przez przewoźnika? W takich sytuacjach przewoźnicy będą mówić o nadbagażu i proponują odpowiednie sposoby, jakie oczywiście będą wiązały się z dodatkową opłatą. Ale, trzeba mieć świadomość, co możemy robić, jeżeli mamy nadbagaż.

Czy są dopłaty?

Jeżeli okazało się, że przekroczyliśmy dozwolone wymiary i wagę, to powinniśmy się liczyć z tym, że będziemy musieli za dany nadbagaż dopłacić. Tanie loty Koszalin - Borlange posiadają zazwyczaj określoną sztywną kwotę od każdego kilograma nad wytyczne, a u regularnych linii możemy się liczyć z tym, że im dalsza droga, tym wyższa będzie zapłata. Co istotne, dosyć często możemy za ten nadbagaż zapłacić prędzej, czyli jeśli mamy świadomość, że będziemy przekraczać wytyczne ustalone przez przewoźników, to trzeba z tego skorzystać. Wówczas też zapłacimy za taki nadbagaż mniejszą kwotę, niż gdy będziemy płacić za niego już przy odprawie. Trzeba też mieć świadomość, że bez względu na to czy są to linie regularne czy tanie loty Koszalin - Borlange nasz bagaż nie może przekroczyć wagi 32 kg. Jeżeli tak się stanie, trzeba zabrać kolejny bagaż.

Musimy rozłożyć na parę bagaży w czasie przelotu Koszalin - Borlange

Jeżeli nasz bagaż przekracza ustalone normy, to powinniśmy spakować się w dwie walizki. Oczywiście wiąże się to z kolejnymi opłatami za tą kolejną walizkę, a konkretne kwoty odnajdziemy na witrynie, która proponuje nam takie tanie loty Koszalin - Borlange. Co ważne, to nie mamy możliwości zabrać paru walizek o małej wadze. Możliwie jak najwięcej, ale nie ignorując dopuszczalnego limitu, musimy wsadzić do jednej torby. Cena biletu, także jeśli zapłaciliśmy za niego jedynie , nie będzie miała tu oddziaływania na wielkość dozwolonego bagażu. Te zasady są wyznaczone na stałe i trzeba je znać jeszcze przed zakładanym spakowaniem się, żeby później nie było niemiłej niespodzianki

.

Pamiętajmy, że nadbagaż może się przydarzyć każdemu. Ale tanie loty Koszalin - Borlange oferują nam szansę wykupienia kolejnego bagażu, który będzie leciał w luku bagażowym. Warto jednak wiedzieć, że opłacając go wcześniej, nim znajdziemy się na lotnisku, możemy zapłacić mniej.