X
Ładowanie...

Tanie loty Koszalin Bregenz

już od 197 zł
31 paź 07 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Austria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Austria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
28 paź (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Wiedeń
07 lis (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
07 lis (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Wiedeń
20 lis (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
10 lis (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Wiedeń
21 lis (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
13 lis (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Wiedeń
14 lis (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Berlin
20 sty (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Innsbruck
27 sty (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Koszalin Bregenz

Przewodnik po lotach Koszalin Bregenz

Pierwszy lot samolotem – jak się do niego przygotować

To, najbardziej przeraża osoby, które pierwszy raz lecą samolotem, to nie tyle lot, ale samo port lotniczy. Zamieszanie, zaabsorbowanie, inna sytuacja – to jest z pewnością mało komfortowe przeżycie. Zdradzamy, czego możesz się spodziewać podczas pierwszego lotu i jak można się na to przygotować.

Nie bój się odprawy

Odprawa nie jest ani trochę przerażająca. Najważniejsze jest, by mieć pod ręką potrzebne dokumenty. Kiedy podróżujesz na terenie Europy, niezbędny jest jedynie dowód osobisty. Wszyscy przewoźnicy, również tanie loty Koszalin - Bregenz, wydają bilety elektroniczne. Nie trzeba nic wydrukować, potrzebujesz jedynie potwierdzenie rezerwacji.

W czasie odprawy obsługa sprawdzi twój bagaż podręczny, twoje dokumenty i wreszcie ty sam. Obsługa może poprosić cię o wyciągnęcie paska do spodni i butów. Włóż do kosza umieszczonego przy taśmie wszystkie drobiazgi, które masz w spodniach, włóż tam także torbę, odzienie wierzchnie lub chustę.

Sztuka pakowania bagażu do tanich lotów Koszalin - Bregenz

Tanie loty zazwyczaj pozwalają zabrać tylko bagaż podręczny. Nie bój się – jest on na tyle pakowny, że z pewnością się w nim pomieścisz. Jednak trzeba każdą rzecz rozważyć tak, by bagaż bez problemu został poddany kontroli, a skomplikowana konstrukcja mocno skręconych bluzek nie została rozwalona.

Na górze połóż ważne dokumenty – i tak będziesz musiał je okazać przy odprawie. Zrób tak, by żeby na górze była i kosmetyczka z kosmrtykami. Preparaty przelej do specjalnych butelek z plastiku. Tuż pod zapięciem walizki trzeba włożyć także inne płyny. Jeśli obsługa nie pozwoli ci czegoś zabrać, nie będzie trzeba rujnować sumiennie ułożonego bagażu. Żeby tego uniknąć, wcześniej znajdź informację, jakie przedmioty można wnosić do samolotu w tanich lotach Koszalin - Bregenz.