X
Ładowanie...

Tanie loty Koszalin Debrecen

już od 1024 zł
24 lis 01 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Debrecen

Bilety lotnicze Polska Debrecen

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
19 gru (czw)
Lufthansa
Debrecen
02 sty (czw)
Lufthansa
Gdańsk
19 gru (czw)
Lufthansa
Debrecen
03 sty (pią)
Lufthansa
Gdańsk
18 gru (śro)
Lufthansa
Debrecen
02 sty (czw)
Lufthansa
Gdańsk
18 gru (śro)
Lufthansa
Debrecen
03 sty (pią)
Lufthansa
Gdańsk
20 gru (pią)
Lufthansa
Debrecen
02 sty (czw)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Koszalin Debrecen

Przewodnik po lotach Koszalin Debrecen

Proces i rodzaje odprawy przed podróżą Koszalin - debrecen- poradnik dla turystów

Wybierasz się w podróż samolotem Koszalin - debrecen po raz pierwszy i obawiasz się, jak przejśc przez procedurę odprawy? Na dodatek w sieci pojawiają się informacje o różnych rodzajach odpraw i nie wiesz, której się spodziewać a którą wybrać jeśli przewoźnik daje taką możliwość?Niżej prezentujemy krótki informator, który charakteryzuje po kolei, każdy z dostępnych rodzajów odprawy .

Czym jest odprawa biletowo-bagażowa?

Odprawa pasażerska to proces zgłoszenia się na lotnisku Koszalin - debrecen w dniu lotu, podczas którego podróżujący dostaje kartę pokładową oraz nadaje bagaż rejestrowany. W zależności od rodzaju odprawy podróżujący jest zobligowany do stawienia się odpowiednio wcześniej, aby przejść przez wszystkie formalności.

Odprawa tradycyjna

Najpopularniejszą odprawą jest odprawa tradycyjna, gdzie całość odbywa się na lotnisku, z którego wyrusza samolot do Koszalin - debrecen. Po przybyciu na lotnisko należy odszukać odpowiednią punkt odpraw (check-in) przypisaną do Twojego numeru lotu. Przy stanowisku odprawy sprawdzone zostaną Twoje dokumenty, takie jak: paszport lub dowód osobisty, numer rezerwacji biletu drogą elektroniczną lub bilet papierowy. Poza tym będziesz mógł zważyć i odprawić swoją torbę, jako bagaż główny, który zostanie przewieziony przez obsługę lotu do luku samolotu. Po sprawdzeniu dokumentów i odprawieniu bagażu otrzymasz kartę pokładową, uprawniającą do wejścia na pokład. Po odprawie biletowo-bagażowej należy udać się do bramki, gdzie każdy pasażer poddany jest kontroli bezpieczeństwa. Podczas takiej kontroli każdy podróżujący musi odłożyć do plastikowego pojemnika wszystkie przedmioty metalowe i elektroniczne,jakie przewozi w bagażu kabinowym, a także okrycie wierzchnie jeśli zabiera ze sobą. Gdy kontrola bezpieczeństwa dobiegnie końca możesz przejść do specjalnej bramki (gate), skąd następuje wejście do samolotu. Godzina wejścia do samolotu znajduje się również na karcie pokładowej, a w odpowiednim czasie personel lotniska poinformuje o gotowości przyjęcia podróżnych na pokład samolotu.

Odprawa samodzielna

Większość lotnisk międzynarodowych posiada urządzenia do samodzielnej odprawy biletowo-bagażowej, tzw. self-service check-in machine. Jeśli jesteś już wprawiony z zasadami obowiązującymi przed wylotem i chcesz uniknąć stania w kolejce do odprawy, możesz z nich skorzystać. Najpierw sprawdź na stronie lotniska Koszalin - debrecen czy taki automat jest dostępny i w której części lotniska się znajduje oraz czy odprawa obejmuje zarówno bagaż podręczny, jak i bagaż rejestrowany. Wprowadź do automatu informacje z dokumentu tożsamości, którego użyłeś do rezerwacji biletu na lot oraz kod potwierdzenia rezerwacji. Po weryfikacji wprowadzonych informacji otrzymasz wydrukowaną kartę pokładową. Zabierz ze sobą, aby móc wejść do samolotu. Jeśli masz możliwość odprawić swój bagaż,dodatkowo urządzenie do odprawy wydrukuje przywieszkę do oznaczenia bagażu. Taki bagaż z oznaczeniem należy zostawić w punkcie zrzutu bagażu (baggage drop-off point). Samodzielna odprawa na lotnisku jest całkowicie bezpłatna.

Odprawa online

W czasach, gdy ludzie wiele spraw załatwiają przez Internet linie lotnicze również wychodzą na przeciw wymaganiom potencjalnych pasażerów. Poza możliwością zarezerwowania biletu bez obowiązku stania w kolejce do kasy biletowej, możemy odprawić się przed wylotem przez Internet. Taka odprawa odbywa się przy pomocy formularza internetowego, który generuje się na stronie wybranego przewoźnika, najczęściej uruchamiana jest parę dni przed wylotem. Po wpisaniu wymaganych danych, musimy wydrukować kartę pokładową, którą zabieramy ze sobą w dniu lotu.  Jeśli będziesz podróżować z bagażem rejestrowanym również na stronie linii lotniczych możesz nadać mu numer, wydrukować naklejkę  i przykleić na torbę. Niemniej jednak w dniu podróży obowiązuje Cię stawienie się do standardowej odprawy bagażowej, jeśli nadajesz bagaż, w celu sprawdzenia poprawności danych oraz procedur bezpieczeństwa. Po dokonaniu odprawy internetowej, aby wejść do samolotu pasażer musi posiadać wydrukowane w czarnym kolorze karty pokładowe. Każda karta musi być wydrukowana tak, aby jedna strona kartki pozostała niezadrukowana. Najważniejsze jest, aby wziąć ze sobą prawidłowe dokumenty, którymi posługiwałeś się podczas odprawy.