X
Ładowanie...

Tanie loty Koszalin Kiruna

już od 652 zł
27 wrz 04 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Kiruna

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Kiruna
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Sztokholm
10 lut (pon)
SAS
Lot bezpośredni
Kiruna
15 lut (sob)
SAS
Lot bezpośredni
Sztokholm
10 lut (pon)
SAS
Lot bezpośredni
Kiruna
18 lut (wto)
SAS
Lot bezpośredni
Sztokholm
11 lut (wto)
SAS
Lot bezpośredni
Kiruna
15 lut (sob)
SAS
Lot bezpośredni
Sztokholm
11 lut (wto)
SAS
Lot bezpośredni
Kiruna
16 lut (nie)
SAS
Lot bezpośredni
Sztokholm
11 lut (wto)
SAS
Lot bezpośredni
Kiruna
18 lut (wto)
SAS
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Koszalin Kiruna

Przewodnik po lotach Koszalin Kiruna

Lot przesiadkowy- uciążliwa konieczność czy ciekawy wariant na tanie loty z Koszalin - Kiruna?

Planujesz lot do Koszalin - Kiruna i jedyną dostępną opcją jaką oferująlinie lotnicze jest lot z przesiadkami? Zanim zrezygnujesz z lotu, sprawdź nasze wskazówki, że loty transferowe nie są takie straszne. Przede wszystkim należy wytłumaczyć czym jest przesiadkowy. Krótko mówiąc to lot z minimum jedną przesiadką, czasem nazywany jest także kombinowanym, a podczas takiej podróży pasażerowie zmieniają maszynę, niezawsze zmiana obejmuje również zmianę przewoźnika. Po, co organizuje się takie loty transferowe? Ponieważ , nie zawsze podróż bez przystanków z portu wyjściowego do wybranego miejsca docelowego jest możliwa, szczególnie w przypadku długich tras, bo połączenie bezpośrednie po prostu nie figuruje w planie. Wtedy pomocne są duże węzły komunikacyjne zwane hubami lotniczymi, które są w stanie zaoferować więcej połączeń i są lotniskami przesiadkowymi. Jeśli organizujesz podróż Koszalin - Kiruna Twój budżet jest ograniczony a wizja spędzenia kilku godzin na różnych lotniskach Cię nie przeraża, to właśnie opcja przesiadkowa jest dla Ciebie! Z reguły loty z przesiadkami kuszą niższą ceną. Jeśli jesteś zapracowany i nie masz wystarczająco dużo czasu lub nie wiesz jak szukać takich lotów odwiedź naszą stronę FRU.PL i skorzystaj z opcji Smart Connection. Jest to praktyczny system, który znajduje połączenia z przesiadkamina trasie z Koszalin do Kiruna najbardziej atrakcyjne cenowo,składające się z ofert linii regularnych oraz tanich przewoźników.

Lot z przesiadką – odprawa

W trakcie podróży transferowej na samym początku podczas odprawy należy zapytać o możliwe zmiany w karcie pokładowej. Na tym etapie podróżujący powinien zostać poinformowany, co do konieczności podejmowania kroków w tym zakresie na lotnisku przesiadkowym. Praktycznie zawsze informacje, które otrzymasz w punkcie początkowym nie ulegają zmianie. Dobra rada od FRU.PL: zawsze weryfikuj, czy dane z karty pokładowej są tożsame z tym, co jest wyświetlane na tablicy informacyjnej na lotnisku. Pomoże Ci to uniknąć przykrej niespodzianki .

Lot przesiadkowy Koszalin - Kiruna - czy bagaż rejestrowany dotrze na miejsce?

Bagaż rejestrowany odprawia się w w Koszalin i zasadniczo podróżujący nie powinien się już nim zajmować do momentu osiągnięcia portu docelowego. Jeśli konieczna jest ponowna odprawa bagażu na lotnisku przesiadkowym, dowiesz się o tym przy pierwszym stanowisku check-in, jakie musisz przejść. Gdy podróż nie jest traktowana jako całość,czyli posiadasz więcej niż jeden bilet, torbę trzeba odprawić raz jeszcze. Zaleca się również sprawdzić kod lotniska na kwicie bagażowym przyczepionym do rejestrowanej walizki, aby nabrać pewności, że na pewno poleci tam, gdzie i Ty. Zanim polecisz w podróż Koszalin - Kiruna warto zapoznać się, z regulaminem danego przewoźnika jak postępować w sytuacji zagubienia bagażu.

Czy w trakcie oczekiwania na kolejny lot podróżny może opuścić lotnisko?

Masz kilka godzin czasu do kolejnego lotu? W zależności od miejsca, w którym znajduje się lotnisko przesiadkowe możesz je dowolnie wykorzystać. Jeśli jesteś zapalonym globtrotterem, czas w oczekiwaniu na przesiadkę przeznacz na zwiedzanie miasta, w którym znajduje się Twoje lotnisko przesiadkowe. Miej na uwadze fakt , że wyjście z lotniska w czasie przesiadki nie zawsze jest takie oczywiste. Czasem dany kraj wymaga wizy wjazdowej, tak zwanej tranzytowej, uprawniającej do przejazdu przez swój teren. Niektóre kraje nie wymagają tego dokumentu, ale ograniczają czas pobytu na lotnisku do maksymalnie 24 godzin i posiadania biletu z nazwą lotniska w Kiruna. Dlatego przed wylotem warto dokładnie zapoznać się z regulacjami obowiązującymi w kraju transferowym. Zasady wjazdu do poszczególnych krajów opisane są na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Sprawdź linie lotnicze kursujące na trasie Koszalin - Kiruna:

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Jambol Oradea

Tanie loty Castellón De La Plana Ostrawa

Tanie loty Fagurholsmyri La Coruna

Tanie loty Flateyri Santander

Tanie loty La Palma Del Condado Cork

Tanie loty Delemont Ostersund

Tanie loty Kauhava Yverdon-Les-Bains

Tanie loty Lucenec Varna

Tanie loty Lulea Filadelfia

Tanie loty Fukuoka Vigo

Tanie loty Ethiopian Airlines wylot z: Wagadugu