X
Ładowanie...

Tanie loty Koszalin Kuopio

już od 114 zł
01 wrz 08 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Finlandia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Finlandia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
27 wrz (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
29 wrz (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
06 gru (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
08 gru (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
31 sie (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
07 wrz (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
11 paź (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
14 paź (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
16 wrz (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
21 wrz (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Koszalin Kuopio

Przewodnik po lotach Koszalin Kuopio

Latanie Koszalin - Kuopio kobiet ciężarnych – najważniejsze fakty

Kobiety oczekujące na narodziny dziecka często nie planują rezygnować z urlopu czy odwiedzin u rodziny. Często po prostu koniecznie muszą dolecieć na drugi koniec globu, więc decydują się na podróż z brzuszkiem. Chociaż wiele mam waha się, czy to bezpieczne, specjaliści rozwiewają obawy. Podróżowanie w ciąży jest możliwe.

Mama bezpieczna w samolocie

Lekarze twierdzą, że prawidłowo rozwijająca się ciąża nie powinna być powodem rezygnacji z rejsu. Jednakże przed każdą podróżą warto zasięgnąć porady i usłyszeć opinię lekarza prowadzącego. Jest to spowodowane tym, że pokład to specyficzne środowisko. Warto upewnić się, że maluchowi nic nie zagrozi.

Następą kwestią może być obawa przed promieniowaniem. Dotyczy to prześwietlania podczas odpraw. Warto jednakże wiedzieć, że zarówno regularne linie lotnicze, jak i tanie loty na trasie Koszalin - Kuopio stosują bramki za pomocą fal elektromagnetycznych. Z tego względu są zdecydowanie bardziej przyjazne dla zdrowia niż te z promieniami Roentgea i nie są szkodliwe dla dziecka. Masz możliwość jednakże nie zgodzić się na prześwietlenie i zostać skontrolowaną w tradycyjny sposób.

Przewoźnicy wobec kobiet w ciąży

Przewoźnicy najczęściej stawiają warunki co do podróżowania kobiet w ciąży. Tanie loty Koszalin - Kuopio i standardowe linie lotnicze pozwalają na rejsy kobietom ciężarnym wyłącznie do konkretnego momentu. Najczęściej to 34 tc, a w przypadku bliźniaków -28-32. Aby po upływie 4 miesiąca ciąży móc latać samolotem możesz potrzebować również zaświadczenia wypisane przez lekarza. Znajdą się tam dane o stanie ciąży, które będą pomocne dla personelu, jakby coś zaczęło się dziać. Dzięki temu możesz korzystać z dużej oferty tanich lotów Koszalin - Kuopio.