X
Ładowanie...

Tanie loty Koszalin Porto Kheli

już od 160 zł
23 wrz 30 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Grecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Grecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
15 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Saloniki
29 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
30 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
05 lut (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
18 lis (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
01 gru (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katowice
09 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
19 sty (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
16 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Saloniki
29 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Koszalin Porto Kheli

Przewodnik po lotach Koszalin Porto Kheli

Prawa i obowiązki pasażera samolotu

Czeka Cię podróż Koszalin -porto kheli i chcesz upewnić się, że nic nie zakłóci Twojego spokoju? Najlepiej wcześniej sprawdź, do czego zobowiązani są turyści. Kiedy przewoźnik może odmówić wpuszczenia pasażera do samolotu? Przeczytaj nasz poradnik!

Sprawdź obowiązujące regulacje

Będziesz podróżował po terenie UE? Przed wyjazdem warto zapoznać się z unijnymi regulacjami, które określają podstawowe obowiązki osób wchodzących na pokład samolotu. Przepisy warto sprawdzić również przed wyjazdem do bardziej odległych krajów. Przed Tobą lot Koszalin -porto kheli, a może masz inne plany? Najważniejsza zasada mówi o tym przewoźnik może wyprosić z pokładu osób w stanie wskazującym na spożycie alkoholu. Tak samo wygląda sytuacja z osobami, które mogą zagrozić bezpieczeństwu innych podróżnych. W związku z rosnącym zagrożeniem terrorystycznym, bardzo surowe są również regulacje związane z zawartością bagaży. Zabronione jest przewożenie narzędzi, które mogą stanowić bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia i życia podróżnych - np. brzytwy, noże, substancje łatwopalne.

Opóźnienie lotu i overbooking

Czy linie lotnicze mają prawo wyprosić pasażera z pokładu jeszcze w innych przypadkach? Okazuje się, że może się tak zdarzyć gdy zostanie sprzedana większa ilość biletów niż miejsc. Obsługa powinna jednak traktować turystów z odpowiednim szacunkiem i najpierw poszukać osób chętnych do opuszczenia samolotu. W takiej sytuacji linie lotnicze mają również obowiązek zapłaty rekompensaty. A co z odwołaniem lotu? Podróżni mogą wówczas żądać zwrotu kosztów biletu, a czasem również pokrycia kosztów hotelu i wyżywienia. Takie same prawa przysługują pasażerom lotów opóźnionych o kilka godzin. Jeśli chcesz mieć pewność, że nic nie zakłóci Twojego spokoju przed lotem Koszalin -porto kheli wykup odpowiednią polisę ubezpieczeniową.