X
Ładowanie...

Tanie loty Koszalin San Sebastian De La Gomera

już od 13370 zł
24 lis 01 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska San Sebastian De La Gomera

Bilety lotnicze Polska San Sebastian De La Gomera

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
06 lip (pon)
Iberia
San Sebastian De La Gomera
10 lip (pią)
Iberia
Warszawa
23 lis (sob)
LOT
San Sebastian De La Gomera
28 lis (czw)
Iberia
Warszawa
23 lis (sob)
LOT
San Sebastian De La Gomera
29 lis (pią)
Iberia
Warszawa
23 lis (sob)
LOT
San Sebastian De La Gomera
30 lis (sob)
Iberia
Warszawa
23 lis (sob)
LOT
San Sebastian De La Gomera
01 gru (nie)
Iberia
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Koszalin San Sebastian De La Gomera

Przewodnik po lotach Koszalin San Sebastian De La Gomera

Jak transportować sprzęt sportowy w samolocie

Firmy lotnicze, też tanie loty  Koszalin - San Sebastian De La Gomera pozwalają na transportowanie różnego rodzaju sprzętu sportowego bez żadnego wysiłku. Rzecz jasna jest związane to z kolejnymi różnymi kosztami. Poznaj najważniejsze informacje o transportowania sprzętu sportowego.

Transport roweru w bagażu

Masz możliwość dokupienia dodatkowego bagażu i spakowania do niego roweru. Oczywiście rower musi być w odpowiedni sposób naszykowany do transportu. Należy go przede wszystkim zapakować go w dedykowae do tego opakowanie kartonowe albo foliowe.

Ponadto musisz usunąć powietrze z opon i rozkręcić przednie koło. Możesz je przymocować do ramy. Kierownica powinna zostać delikatnie poluźniona i ułożona wzdłuż ramy. Również pedały powinny zostać odkręcone lub przekręcone do środka. W tym sposobie ustawienia sprzęt sportowy może zostać przetransportowany w luku bagażowym tanich lotów Koszalin - San Sebastian De La Gomera.

Tanie loty w góry, czyli sprzęt narciarski

Narty i deski snowboardowe są wysyłane jako bagaż sportowy. Trzeba je wpakować do dedykowanego opakowania, aby zapobiec uszkodzeniu. Inne wyposażenie narciarskie, jak kask czy google, można spakować do bagażu rejestrowanego. Zazwyczaj jednakże zestaw nart z butami i kijkami obliczane są jako jeden bagaż.

Opłata za transport sprzętu narciarskiego różni się u różnych przewoźników. Nie wszystkie tradycyjne linie lotnicze i tanie loty Koszalin - San Sebastian De La Gomera  pobierają kwotę jak za kolejny bagaż rejestrowany. Zdarza się, że jednak można przewieźć sprzęt sportowy w ramach opłaty za standardowy bagaż rejestrowany i nie pobiera się za to żadnej opłaty.