X
Ładowanie...

Tanie loty Koszalin Södertälje

już od 70 zł
01 wrz 08 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
03 wrz (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
08 wrz (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
05 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
08 wrz (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
05 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
09 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
05 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
10 wrz (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
12 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
19 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Koszalin Södertälje

Przewodnik po lotach Koszalin Södertälje

Co sprawdzić przed lotem Koszalin - Södertälje? Krótka lista wskazówek dla podróżujących

Lecisz w podróż Koszalin - Södertälje, zanim wyruszysz warto przejrzeć kilka ważnych rzeczy i informacji, aby cała podróż przebiegła bez problemów a nieprzewidziane sytuacje nie zepsuły pięknych wspomnień z Koszalin - Södertälje. Aby Ci w tym pomóc przygotowaliśmy ten krótki informator.

Obowiązkowe dokumenty, czyli o czym nie możesz zapomnieć!

Głównym dokumentem uprawniającym do podróżowania poza granicę Polski, jest paszport. Czasem wystarczy tylko dowód osobisty lub inny dokument zawierający Twoje dane. Niezbędny jest również wyruk potwierdzenia rezerwacji na lot. Dlatego przed podróżą poleca się stosunkowo wcześniej sprawdzić ważność dokumnetów, aby uniknąć przykrej niespodzianki w trakcie check-in oraz czy informacje na bilecie są takie same z dokumentem, którego użyłeś do rezerwacji lotu. W zależności od wybranej trasy Koszalin - Södertälje upewnij się, czy nie musisz posiadać innych dokumentów obligatoryjnych do uzyskania zgody na pobyt i poruszanie się po kraju docelowym. Najczęściej mowa tu, o takich dokumentach jak wiza tranzytowa, aktualne szczepienie przeciwko chorobom zakaźnym, ubezpieczenie podróżne. Pamiętaj, że obowiązek załatwienia tych formalności za każdym razem leży po stronie podróżującego. Zasady wjazdu do poszczególnych krajów opisane są na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Jeśli zamierzasz lecieć z dzieckiem dla niego również musisz posiadać obowiązkowe dokumenty, w tym zgoda drugiego rodzica, w sytuacji podróży w pojedynkę. Zanim udasz się na lotnisko przeczytaj, o której godzinie organizator lotu zaplanował odprawę biletowo-bagażową. W sytuacji odprawy na lotnisku po uzyskaniu karty pokładowej oraz kwitu bagażowego zaleca się sprawdzić czy dane, które się na nich znajdują zgadzają się ze stanem faktycznym. W praktyce oznacza to, że trzeba sprawdzić poprawność danych osobowych, numer lotu, kierunek podróży, a w przypadku bagażu głównego czy na kwicie bagażowym również wszystko jest poprawne. Jeśli zdecydowałeś się na odprawę online koniecznie sprawdź czy posiadasz wszystkie, odpowiednio wydrukowane karty pokładowe i kwit bagażowy.

Tańszy lot z przesiadką do Koszalin - Södertälje- o czym warto pamiętać, przy wybraniu takiej opcji?

W zależności od miejsca, w którym następuje przesiadka, czas w oczekiwaniu na przesiadkę przeznacz na zwiedzanie miasta, w którym znajduje się Twoje lotnisko przesiadkowe. Pamiętaj tylko , że wyjście z lotniska w oczekiwaniu na kolejny lot nie zawsze jest takie oczywiste. Czasem dane państwo wymaga wizy wjazdowej, tak zwanej tranzytowej, uprawniającej do przejazdu przez swój teren. Niektóre kraje nie wymagają tego dokumentu, ale oczekują przebywania na lotnisku krócej niż dobę i posiadania biletu z nazwą portu docelowego. Dlatego przed podróżą warto szczegółowo zapoznać się z regulacjami obowiązującymi w kraju transferowym. Zasady wjazdu do poszczególnych krajów opisane są na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ponadto zawsze sprawdzaj, czy dane z karty pokładowej są tożsame z tym, co wyświetla tablica informacyjna na lotnisku. Pomoże Ci to uniknąć przykrej niespodzianki.

Co jeszcze warto przeczytać lub poznać przed wyjazdem Koszalin - Södertälje?

Oczywiście poza niezbędnymi formalnościami warto zapoznać się z regulaminem operatora lotu, z usług którego korzystamy, dotyczącym przewozu bagażu, jak postepować w sytuacji,gdy Twoja torba zaginie lub ulegnie uszkodzeniu z winy linii lotniczych lub na jaką rekompensatę liczyć w przypadku odwołania lub opóźnienia samolotu. Dodatkowo zanim zaczniesz pakować walizkę sprawdź jakie limity wagi i wielkości narzucił operator lotu w odniesieniu do bagażu kabinowego, jak również dla bagażu głównego oraz czego kategorycznie nie możesz przewieźć. Jeśli na stronie linii lotniczych nie znajdziesz odpowiedniej informacji, znajdziesz ją na stronie Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Jak już sprawdzisz wszystkie najistotniejsze informacje pozostaje tylko zagłebić się w lekturze przewodnika, co warto obejrzeć, gdzie warto zjeść i jakiej pogody spodziewać się na czas pobytu.

Zobacz jacy przewoźnicy latają na trasie Koszalin - Södertälje