X
Ładowanie...

Tanie loty Koszalin Vastervik

już od 70 zł
25 paź 01 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
27 paź (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Göteborg
30 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
19 paź (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
01 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
19 paź (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
02 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
19 paź (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
03 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
22 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
01 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Koszalin Vastervik

Przewodnik po lotach Koszalin Vastervik

Co masz prawo mieć ze sobą w czasie lotu Koszalin - Vastervik?

Jeśli po raz pierwszy zgodziliśmy się korzystać z propozycji jaką mają tanie loty Koszalin - Vastervik, to z pewnością jednym z zagadnień, które nas dręczą będzie to, co mamy możliwość wziąć sobie do samolotu. Trzeba się już prędzej zorientować w tej kwestii, możemy nawet skorzystać z informacji, jaka będzie zamieszczona na witrynie każdego z przewoźników , tak żebyśmy uzyskali gwarancję, że nie zabierzemy czegoś, co może się okazać problematyczne w czasie odprawy.

Co do bagażu podręcznego na przelot Koszalin - Vastervik?

Najważniejszą kwestią będzie to, co możemy mieć w bagażu kabinowym w czasie tego przelotu Koszalin - Vastervik. Dozwolone jest posiadanie płynów, do wielkości 1 litra, lecz w pojemnikach maksymalnie 100 ml. Musimy tutaj pamiętać, że do tych płynów zalicza się też szampon oraz żel do mycia. W dodatku w bagażu kabinowym tanie loty Koszalin - Vastervik pozwalają nam posiadać tablet, laptop czy trochę jedzenia, a to oznacza, że będziemy mogli sobie umilić podróż. Obowiązkowo muszą się w nim pojawić papiery konieczne do podróży, czyli dowód osobisty i karta pokładowa, ponieważ bez nich zrealizowanie także bardzo krótko trwającego lotu nie jest możliwe. Nie wolno nam za to brać jakichkolwiek ostrych narzędzi.

Bagaż rejestrowany na podróż Koszalin - Vastervik to co odmiennego

Powinniśmy wiedzieć, że tanie loty Koszalin - Vastervik oferują nam szansę wykupienia jeszcze bagażu rejestrowanego. W nim mamy prawo mieć to wszystko, co nie weszło do tego kabinowego, jak również to, czego w podręcznym trzymać nie wolno. To oznacza, że także wykupując najkorzystniejszy bilet , w bagażu, który poleci w luku bagażowym możemy przewozić ostre rzeczy, przewozić trochę alkoholu, ale również płyny w butelkach powyżej 100 ml. Lecz także tu nie możemy na lot Koszalin - Vastervik wnosić niczego, co będzie wypełniane gazem, z tego powodu powinniśmy zapomnieć o latarce gazowej albo butli napełnionej propan butanem.

Trzeba zajrzeć na stronę, na jakiej zamawialiśmy tanie loty Koszalin - Vastervik oraz zobaczyć co możemy ze sobą zabrać, a czego nie. W dodatku bardzo przydatna jest lista, co może się znaleźć w konkretnym bagażu, tak abyśmy uzyskali gwarancję, że także nieświadomie, nie będziemy próbowali zabrać na pokład czegoś, czego na nim nie powinno być w czasie podróży Koszalin - Vastervik.