X
Ładowanie...

Tanie loty Koszalin Vojens

już od 77 zł
27 wrz 04 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Dania

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Dania
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
03 paź (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Billund
08 paź (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
11 sty (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Billund
22 lut (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
24 paź (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Aarhus
03 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
08 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kopenhaga
12 lis (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
08 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kopenhaga
13 lis (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Koszalin Vojens

Przewodnik po lotach Koszalin Vojens

Prawa i obowiązki pasażera samolotu

Czeka Cię podróż Koszalin -Skrydstrup i chcesz mieć pewność, że nic nie zakłóci Twojego spokoju? Najlepiej wcześniej zweryfikuj, do czego zobowiązani są turyści. Kiedy przewoźnik może wyprosić pasażera z samolotu? Przeczytaj nasz poradnik!

Na pokład pod wpływem alkoholu?

Przed Tobą wycieczka na terenie Unii Europejskiej? Przed wylotem warto zweryfikować unijne regulacje, które definiują najważniejsze obowiązki pasażerów linii lotniczych. Przepisy warto sprawdzić także przed lotami do egzotycznych destynacji. Przed Tobą lot Koszalin -Skrydstrup, a może masz inne plany? Podstawowa zasada mówi o tym linie lotnicze mogą wyprosić z pokładu pasażerów w stanie wskazującym na spożycie alkoholu. Analogicznie wygląda sytuacja z osobami, które nie chcą stosować się do wytycznych załogi. W związku z rosnącym zagrożeniem terrorystycznym, bardzo surowe są także przepisy związane z przewozem walizek. Zabronione jest przewożenie narzędzi, które mogą stanowić bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia i życia pasażerów - takie jak brzytwy, noże, substancje pirotechniczne.

Czym jest overbooking - prawa pasażera

Czy prawa pasażera mogą być ograniczone także w innych wypadkach? Według przepisów jest to możliwe w sytuacji tzw. overbookingu. Personel powinien jednak podchodzić do turystów z należytym szacunkiem i w pierwszej kolejności poszukać ochotników do opuszczenia pokładu. W takiej sytuacji linie lotnicze mają również obowiązek zapłaty rekompensaty. A co z anulowaniem lotu? Pasażerowie mogą wówczas żądać zwrotu kosztów biletu, a czasem również pokrycia kosztów hotelu i posiłków. Analogicznie wygląda sytuacja pasażerów lotów opóźnionych o więcej niż 5 godzin. Jeśli chcesz mieć pewność, że wszystko przebiegnie bez zakłóceń przed lotem Koszalin -Skrydstrup pomyśl o wykupieniu ubezpieczenia.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Bejrut Berlin

Tanie loty Cordoba Olomouc

Tanie loty Chiang Mai Krabi

Tanie loty Adana Faro

Tanie loty Trondheim Turku

Tanie loty Frauenfeld Nisz

Tanie loty Lufthansa Antananarivo

Tanie loty Tyrgowiszte Jambol

Tanie loty El Paso Turyn

Tanie loty Flybe British European Eastleigh

Tanie loty Foggia Pyrgos