X
Ładowanie...

Tanie loty Koszalin Wettingen

już od 188 zł
23 lip 30 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwajcaria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwajcaria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
24 paź (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mulhouse
29 paź (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Warszawa
25 paź (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mulhouse
29 paź (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Warszawa
24 gru (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mulhouse
31 gru (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Warszawa
24 gru (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mulhouse
02 sty (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Warszawa
26 gru (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mulhouse
31 gru (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Koszalin Wettingen

Przewodnik po lotach Koszalin Wettingen

Niepełnosprawny w czasie lotu Koszalin - Wettingen – o czym trzeba wiedzieć?

Nie tylko w pełni sprawni pasażerowie decydują się na samolot jako środek transportu i rezerwują tanie loty Koszalin - Wettingen, również niepełnosprawni korzystają z komfortu, jaki zapewnia podróż podniebna. Warto wiedzieć, jakie prawa posiada osoba niepełnosprawna korzystająca z usług przewoźników lotniczych i o czym trzeba pamiętać przed rejsem.

Planujemy rejs Koszalin - Wettingen w taki sposób, by zapewnić komfort i bezpieczeństwo osobie niepełnosprawnej

Nieistotne, czy wybieramy tanie loty Koszalin - Wettingen, czy połączenia tradycyjnych przewoźników, z pewnością można liczyć na udogodnienia stworzone dla osób niepełnosprawnych. Jeżeli osoba niepełnosprawna leci samotnie, można mu zapewnić specjalną asystę na lotnisku, jak też w trakcie lotu, jednakże fakt ten trzeba zgłosić możliwie szybko, najlepiej już w chwili rezerwowania biletu na tanie loty Koszalin - Wettingen. Zanim dokona się rezerwacji dobrze jest zapoznać się z zakresem usług, bo personel nie jest uprawniony do wszelkich czynności. Z myślą o samopoczuciu podróżnego, warto wybrać dogodne rejsy, chociażby te, co nie trwają za długo. W serwisie FRU.pl bez trudu sprawdzimy, ile trwają wybrane loty .

Wyznaczone miejsca na pokładzie

Już w momencie rezerwacji biletów na tanie loty Koszalin - Wettingen trzeba powiadomić linie lotnicze o specjalnych potrzebach pasażera, ponieważ dzięki temu będzie on miał zapewnioną odpowiednią opiekę. Na pokładzie samolotu są wyznaczone fotele dla osób niepełnosprawnych. Na dodatek linie lotnicze dysponują profesjonalnym sprzętem, jak na przykład wózkiem inwalidzkim, oraz zabierają na pokład sprzęt, który należy do pasażera. Z powodu ograniczonego miejsca oraz wyposażenia jak najszybsze poinformowanie linii lotniczych o przelocie osoby niepełnosprawnej okazuje się niezwykle ważne. Przeważnie osoba towarzysząca niepełnosprawnemu ma zapewnione miejsce obok.

Pies przewodnik i wyposażenie medyczne na pokładzie

Podróż powietrzna może się osobom niepełnosprawnym wydawać stresująca, jednakże przewoźnicy na pewno uczynią wszystko, aby była ona dla podróżnego jak najdogodniejsza. Jeśli podróżny wybierający tanie loty Koszalin - Wettingen korzysta z pomocy psa przewodnika, zwierzak będzie towarzyszyć swojemu podopiecznemu w kabinie i nie umieszcza się go w transporterze czy bagażowym luku. Nie trzeba także martwić się bagażem, ponieważ wózek inwalidzki, kule czy balkonik nie stanowią części bagażu podręcznego i nie wchodzą w jego limity.