X
Ładowanie...

Tanie loty Koszyce Barcelona

już od 832 zł
25 cze 02 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Słowacja Barcelona

Bilety lotnicze Słowacja Barcelona

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Bratysława
29 cze (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
02 lip (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bratysława
27 cze (śro)
Czech Airlines
Barcelona
04 lip (śro)
Czech Airlines
Bratysława
29 cze (pią)
Czech Airlines
Barcelona
04 lip (śro)
Czech Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Koszyce Barcelona

Przewodnik po lotach Koszyce Barcelona

Pierwsza podróż samolotem - poradnik dla turysty

Podróż samolotem może być niesamowicie stresująca, zwłaszcza dla pasażerów, którzy jeszcze nie mieli okazji wzbić się w przestworza. Zarezerwowałeś bilety na swój pierwszy lot Koszyce - Barcelona i czujesz delikatny stres? Przeczytaj nasz poradnik, a dowiesz się wszystkiego, co może się przydać w trakcie lotu.

Zdajemy bagaż rejestrowany

Odprawa to proces, w czasie którego podróżni nadają bagaże główne, a także uzyskują od obsługi karty upoważniające do wejścia na pokład. Żeby nie spóźnić się na samolot, należy stawić się do odprawy około 2 godzin przed odlotem. Jak przebiega odprawa? Podróżni muszą przygotować dokumenty tożsamości i udać się do odpowiedniej bramki. W tym momencie następuje zdanie bagażu rejestrowanego, a pasażer może przejść kontrolę bezpieczeństwa, w czasie której sprawdzany jest m.in. bagaż wnoszony na pokład samolotu.

Tego lepiej nie pakować do walizki

Jesteś na etapie przygotowywania się do lotu Koszyce - Barcelona i myślisz o tym, jakie rzeczy nie mogą być wnoszone na pokład? Według przepisów linii lotniczych zabronione są rzeczy stanowiące potencjalne zagrożenie, np. niektóre akcesoria kosmetyczne lub lecznicze - ostrza, brzytwy, strzykawki z igłą, a także sprzęt sportowy - deskorolki czy wędki. Na pokład nie wniesiesz też broni, scyzoryków, żyletek, czy narzędzi.

Rekompensata za overbooking

Planujesz podróż Koszyce- Barcelona? Pamiętaj, że obsługa może wyprosić z pokładu pasażerów od których wyczuwa się alkohol oraz osób, które stanowią zagrożenie dla innych podróżnych. A co z overbookingiem, czyli sytuacją, w której przewoźnik sprzeda więcej biletów niż miejsc w samolocie. Także wówczas załoga może wyprosić z samolotu niektórych pasażerów, jednak wiąże się to z koniecznością wypłacenia rekompensaty pieniężnej.