X
Ładowanie...

Tanie loty Koszyce Dubrownik

już od 395 zł
03 cze 10 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Dubrownik

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Dubrownik
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
03 cze (nie)
Ryanair
Dubrownik
13 cze (śro)
Volotea
Warszawa
05 cze (wto)
Ryanair
Dubrownik
13 cze (śro)
Volotea
Warszawa
03 cze (nie)
Ryanair
Dubrownik
11 cze (pon)
Volotea
Warszawa
18 lip (śro)
Ryanair
Dubrownik
23 lip (pon)
Volotea
Warszawa
05 cze (wto)
Ryanair
Dubrownik
11 cze (pon)
Volotea
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Koszyce Dubrownik

Przewodnik po lotach Koszyce Dubrownik

maluch w podróży Koszyce - Dubrownik - poradnik dla rodziców

Organizujesz lot samolotem zniemowlakiem i nie masz pojęcia, jak się do tego przygotować? Niżej przedstwiamy krótką listę zagadnień, którą każdy rodzic powienien zapoznać się zanim pojedzie na wymarzony lot Koszyce - Dubrownik.

Wiek niemowlaka a cena biletu do Koszyce - Dubrownik

Koszt tak naprawdę zależy od wieku malucha i przewoźnika, jaką wybierzesz. Za bilet dla dzieci do 2 lat, które lecą na kolanach opiekuna przewoźnik nie pobiera żadnych opłat albo ma symboliczną cenę. Starsze dzieci najczęściej muszą mieć opłacony normalny bilet lub linie lotnicze oferuje dla nich dedykowane niskie ceny.

Konieczne dokumenty dla dziecka

Korzystając z międzykontynentalnych rejsów, Twój dziecko może potrzebować paszportu, tymczasowego dowodu osobistego, wizy, legitymacji szkolnej. Jeśli masz zamiar podróżować z pociechą w pojedynkę niezależnie od tego czy dzielisz prawa do wychowywania z drugim opiekunem czy wychowujesz dziecko samotnie musisz posiadać dokument dający pozwolenie na podróż z niemowlakiem od drugiego opiekuna. W przypadku, gdy z maluchem lecieć będzie niespokrewniony opiekun w trakcie podróży musi obowiązkowo mieć pisemną aprobatę rodziców oraz zgodę do opieki nad maluchem.

Transportowanie malucha z Koszyce do Dubrownik

Dzieci poniżej dwóch lat, przede wszyskim podróżują na kolanach opiekunów. Jeśli w samolocie tuż obok jest wolne krzesło możesz przypiąć dziecko pasami do siedziska lub zarezerwuj maluchowi miejscówkę. Możesz wtedy przewozić malucha w foteliku samochodowym.

Rzeczy dziecięce

Czy maluch może posiadać walizkę zależy od linii lotniczych, z usług którego