X
Ładowanie...

Tanie loty Koszyce Pula

już od 198 zł
28 mar 04 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Pula

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Pula
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
15 sie (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Pula
17 sie (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
15 cze (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Pula
22 cze (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
01 cze (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Pula
06 cze (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
01 cze (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Pula
08 cze (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
22 sie (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Pula
31 sie (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Koszyce Pula

Przewodnik po lotach Koszyce Pula

Pierwszy lot samolotem – czego możesz się spodziewać

To, co najbardziej budzi obawy osoby, które pierwszy raz lecą samolotem, to nie tyle lot, ale samo port lotniczy. Zamieszanie, hałas, inna sytuacja – jest to przecież mało komfortowe przeżycie. Zdradzamy, czego możesz się spodziewać podczas pierwszego lotu i jak można się do tego przygotować.

Kilka zasad odprawy

Odprawa paszportowo-bagażowa nie jest taka przerażająca. Najważniejsze, by zabrać ze sobą potrzebne dokumenty. Jeżeli przemieszczasz się na terenie Unii Europejskiej, potrzebny ci będzie wyłącznie dowód osobisty. Wszyscy przewoźnicy, także tanie loty Koszyce - Pula, wydają bilety elektroniczne. Nie musisz nic wydrukować, wystarczy jedynie informacje o potwierdzeniu rezerwacji.

Podczas odprawy prześwietlony zostanie zabrany plecak, twoje dokumenty i wreszcie ty sam. Obsługa lotniska może poprosić cię o zdjęcie paska do spodni i butów. Wyłóż do kosza umieszczonego w pobliżu taśmy wszystkie drobiazgi, które masz w kieszeniach, umieść tam także torbę, płaszcz lub chustę.

Sztuka pakowania bagażu do tanich lotów Koszyce - Pula

Tanie loty z reguły dają ci wziąć tylko bagaż podręczny. Bez paniki – jest on na tyle przestronny, że na pewno się do niego spakujesz. Jednakze trzeba wszystko przemyśleć tak, by bagaż bez problemu odbył kontrolę, a złożona konstrukcja ciasno zwiniętych bluzek nie została zburzona.

Na górze ułóż ważne dokumenty – niebawem będziesz musiał je zaprezentować przy odprawie. Zapakuj wszystko tak, aby pod ręką znalazła się także kosmetyczka ze wszystkimi kosmetykami. Preparaty powinny być przelane do specjalnych butelek z plastiku. Tuż pod zapięciem bagażu trzeba położyć także inne płyny. Jeśli obsługa nie pozwoli ci czegoś zabrać, nie będzie potrzeby niszczyć przemyślanie upakowanego bagażu. Aby się przed tym uchronić, przed wylotem sprawdź, co można wziąć do środka w tanich lotach Koszyce - Pula.