X
Ładowanie...

Tanie loty Kowno La Palma

już od 1205 zł
29 cze 06 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto La Palma

Bilety lotnicze

Dowolne miasto La Palma
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
25 lis (nie)
Iberia
La Palma
03 gru (pon)
Iberia
Berlin
28 cze (czw)
Iberia
La Palma
04 lip (śro)
Iberia
Berlin
28 cze (czw)
Iberia
La Palma
05 lip (czw)
Iberia
Berlin
28 cze (czw)
Iberia
La Palma
07 lip (sob)
Iberia
Berlin
28 cze (czw)
Iberia
La Palma
08 lip (nie)
Iberia
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kowno La Palma

Przewodnik po lotach Kowno La Palma

Z pełnym żołądkiem czyli dbamy o wyżywienie w czasie rejsu Kowno - La Palma

To naturalne, że w czasie podróży pragniemy coś przegryźć. Żołądek dopomina się o zapełnienie, a i podczas lektury bądź oglądania filmu w samolocie z chęcią sięgamy po smakowite przekąski. Jeśli wybierzemy tanie loty Kowno - La Palma, najprawdopodobniej sami będziemy zmuszeni zatroszczyć się o swoje wyżywienie w samolocie, bo nie dostaniemy go w ramach biletu.

Przekąski w czasie rejsu Kowno - La Palma – jak to wygląda

To czy na pokładzie serwowane są posiłki lub przekąski, uzależnione bywa od długości trasy, a także od konkretnego przewoźnika. Jeżeli wybieramy tanie loty Kowno - La Palma, bo zależy nam, by jak najwięcej zaoszczędzić na lataniu, trzeba liczyć się z faktem, że przewoźnicy zatroszczą się jedynie o nasze elementarne wygody, a posiłek na pewno się w nich nie mieści. Możemy jednak skorzystać z bufetu dostępnego w kabinie maszyny i zamówić coś dla siebie. Trzeba liczyć się z tym, że cenniki w tego rodzaju bufetach nie są standardowe. Regularni przewoźnicy dość często gwarantują wyżywienie i napoje w cenie biletu, jednak bywa to uzależnione od klasy lotu. Menu jest zależny od długości rejsu, pory startu itp. W Niektórych przypadkach możemy przed wylotem zamówić menu niestandardowe, na przykład wegańskie.

Przekąski w bagażu podręcznym podczas rejsu Kowno - La Palma

Jeżeli nie chcemy nabywać przekąsek w samolocie i wolimy samodzielnie zająć się prowiantem na drogę, możemy wziąć przekąski do walizki podręcznej. Dobrze jest zapoznać się z przepisami dotyczącymi wwozu artykułów żywnościowych do kraju, który zamierzamy odwiedzić, by wystrzegać się zbędnych komplikacji w czasie kontroli. Jeśli decydujemy się na tanie loty Kowno - La Palma i chcemy zabrać ze sobą wyłącznie bagaż podręczny, by uniknąć dodatkowych wydatków, pamiętajmy o limitach i tak zaplanujmy przekąski, żeby nie przeciążać walizy. Napoje możemy zabrać wyłącznie w niedużych 100 ml butelkach i w sumie takich butelek można wziąć dziesięć. Jeżeli zamierzamy przewozić też płynne albo półpłynne środki kosmetyczne – taki limit naprawdę szybko się wyczerpie.

Co możemy zakupić na pokładzie?

Poszczególni przewoźnicy umożliwiają nabycie w kabinie samolotu przekąsek, którymi możemy zagłuszyć uczucie głodu w trakcie lotu Kowno - La Palma. W zależności od długości rejsu , jak też charakteru danego przewoźnika, można zakupić kanapki, sałatkę, przekąski solone i słodycze, a także napoje ciepłe i zimne. W wybranych samolotach występują też przekąski dla najmłodszych. Najlepiej sprawdzić to na witrynie internetowej przed wylotem, by zyskać pewność, że w samolocie zdobędzie się to, co smakuje.