X
Ładowanie...

Tanie loty Kowno Sztokholm

już od 78 zł
26 cze 03 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Sztokholm

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Sztokholm
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
28 cze (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
27 lip (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
28 cze (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
28 lip (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
28 cze (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
29 lip (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
28 cze (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
30 lip (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
28 cze (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
31 lip (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kowno Sztokholm

Przewodnik po lotach Kowno Sztokholm

Jet lag- to warto wiedzieć! Porady dla turystów na trasie Kowno - Sztokholm

Czym jest jet lag? Krótko mówiąc jest to zespół objawów nagłej zmiany strefy czasowej pojawiający się w trakcie lotu Kowno - Sztokholm w kierunku wschód-zachód spowodowane zakłóceniem naturalnego rytmu dnia i nocy. Uciążliwość zespołu jet lag jest uzależniona od ilości przekraczanych stref czasowych oraz kierunku podróży. Jet lag jest mocniej odczuwalny podczas lotu na wschód, który skraca dobę. Dzieje się tak, ponieważ organizmowi adaptacja do dłuższej doby przychodzi łatwiej, jak to ma miejsce w trakcie lotu w kierunku zachodnim. Objawami syndromu jet lag mogą być: bezsenność, zmęczenie, migrena, zaburzenia apetytu. Aby złagodzić symptomy syndromu jet lag na kilka dni przed planowanym lotem Kowno - Sztokholm poleca się przyzwyczaić organizm do zmiany czasu, tzn. możesz spróbować pójść spać później niż zwykle, jeśli lecisz w kierunku zachodnim oraz spróbuj zasnąć wcześniej i jednocześnie wcześniej wstawać, jeśli będziesz podróżować w kierunku wschoodnim.

Jet lag na trasie Kowno - Sztokholm - porady, jak sobie z nim radzić dla osób podróżujących na zachód

Jeśli Twój lot kieruje Cię na zachód od Twojego Kowno ważne jest abyś nie zasnął. Aby tego uniknąć przejdź się po samolocie jeśli nie ma ku temu żadnych przeciwwskazań. Pij duże ilości napojów niegazowanych, zjedz posiłki lekkostrawne ale zarazem bogate w białko, które pobudzą organizm i pomogą zlikwidować senność. Po przylocie postaraj się poczekać do wieczora aby iść spać, w miarę możliwości przebywaj jak najwięcej w świetle dziennym.

Syndrom jet lag na trasie Kowno - Sztokholm - wskazówki jak złagodzić objawy dla turystów podróżujących w kierunku wschodnim

Jeśli podróżujesz samolotem na wschód od swojego Kowno postaraj się zapaść w sen. W razie bezsenności poproś załogę samolotu o zaparzenie herbaty ziołowej lub zjedz bogaty w węglowodany posiłek to który lekko obciąży organizm i wywoła uczucie senności. Aby jak najlepiej znieść zmianę strefy czasowej postaraj się wprowadzić w sen w sposób naturalny, a więc unikaj środków nasennych oraz alkoholu, które utrudniają regenerację organizmu.

Rady ogólne, czyli co jeszcze pomoże przetrwać jet lag

Pamiętaj, aby przestawić zegarek na czas obowiązujący w Sztokholm, zrób to najlepiej od razu, gdy wejdziesz na pokład samolotu. To ułatwi Ci psychiczne przestawienie się na nowe pory dnia, jakie czekają Cię po wylądowaniu. W pierwszych dniach po przylocie unikaj ciężkiego wysiłku fizycznego i psychicznego, spędzaj jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. Jeśli zażywasz leki w ściśle określonych godzinach, przed rozpoczęciem podróży Kowno - Sztokholm powinieneś zasięgnąć opinii specjalisty.