X
Ładowanie...

Tanie loty Kowno Zurych

już od 343 zł
02 cze 09 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Zurych

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Zurych
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
20 lut (czw)
Swiss
Lot bezpośredni
Zurych
23 lut (nie)
Swiss
Lot bezpośredni
Warszawa
21 lut (pią)
Swiss
Lot bezpośredni
Zurych
23 lut (nie)
Swiss
Lot bezpośredni
Warszawa
12 cze (śro)
Swiss
Lot bezpośredni
Zurych
01 lip (pon)
Swiss
Lot bezpośredni
Warszawa
12 cze (śro)
Swiss
Lot bezpośredni
Zurych
02 lip (wto)
Swiss
Lot bezpośredni
Warszawa
29 cze (sob)
Swiss
Lot bezpośredni
Zurych
06 sie (wto)
Swiss
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kowno Zurych

Przewodnik po lotach Kowno Zurych

Co sprawdzić przed lotem Kowno - Zurych? Krótka lista wskazówek dla podróżujących

Lecisz w podróż Kowno - Zurych, zanim wyruszysz warto przejrzeć kilka ważnych rzeczy i informacji, aby cała podróż przebiegła komfortowo a niespodziewane sytuacje nie zepsuły pięknych wspomnień z Kowno - Zurych. Aby Ci w tym pomóc opracowaliśmy ten krótki informator.

Najważniejsze dokumenty, czyli o czym nie możesz zapomnieć!

Podstawowym dokumentem uprawniającym do podróżowania poza teren naszego kraju, jest paszport. Czasem wystarczy tylko dowód osobisty lub inny dokument zawierający Twoje imię i nazwisko. Niezbędny jest również wyruk potwierdzenia rezerwacji na lot. Dlatego przed podróżą poleca się odpowiednio wcześniej sprawdzić do kiedy ważne są dokumenty, aby uniknąć przykrej niespodzianki w trakcie check-in oraz czy wpisane dane na bilecie są takie same z dokumentem, który wykorzystałeś do rezerwacji lotu. W zależności od wybranej trasy Kowno - Zurych upewnij się, czy nie potrzebujesz innych dokumentów obowiązkowych do uzyskania zgody na pobyt i poruszanie się po mieście docelowym. Najczęściej mowa tu, o takich dokumentach jak wiza wjazdowa, aktualne szczepienie przeciwko chorobom tropikalnym, ubezpieczenie podróżne. Pamiętaj, że obowiązek załatwienia tych dokumentów za każdym razem leży w gestii pasażera. Zasady wjazdu do poszczególnych krajów znajdują się na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Jeśli zamierzasz podróżować z niemowlakiem dla niego również musisz posiadać obowiązkowe dokumenty, w tym pisemna zgoda drugiego rodzica, w sytuacji podróży w pojedynkę. Zanim pojedziesz na lotnisko przeczytaj, o której godzinie linie lotnicze zaplanował odprawę biletowo-bagażową. W przypadku odprawy tradycyjnej po uzyskaniu karty pokładowej oraz kwitu bagażowego zaleca się sprawdzić czy informacje, które się na nich znajdują zgadzają się ze stanem faktycznym. W praktyce oznacza to, że trzeba sprawdzić poprawność imienia i nazwiska, kod lotu, kierunek Kowno - Zurych, a w przypadku bagażu głównego czy na kwicie bagażowym również wszystko się zgadza. Jeśli zdecydowałeś się na odprawę online koniecznie sprawdź czy posiadasz wszystkie, prawidłowo zadrukowane karty pokładowe i kwit bagażowy.

Tańszy lot przesiadkowy do Kowno - Zurych- o czym warto pamiętać, przy wybraniu takiego wariantu?

W zależności od miejsca, w którym znajduje się lotnisko przesiadkowe, czas w oczekiwaniu na przesiadkę przeznacz na zwiedzanie miasta, w którym mieści się Twoje lotnisko przesiadkowe. Miej na uwadze fakt , że wyjście z lotniska w oczekiwaniu na kolejny lot nie zawsze jest takie oczywiste. Czasem dany kraj wymaga wizy wjazdowej, tak zwanej tranzytowej, uprawniającej do przejazdu przez swój teren. Niektóre kraje nie wymagają tego dokumentu, ale oczekują przebywania na lotnisku krócej niż dobę i posiadania biletu z nazwą lotniska w Zurych. Dlatego przed podróżą warto szczegółowo zapoznać się z regulacjami obowiązującymi w kraju transferowym. Zasady wjazdu do poszczególnych krajów znajdują się na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ponadto zawsze weryfikuj, czy dane z karty pokładowej są tożsame z tym, co wyświetla tablica informacyjna na lotnisku. Pomoże Ci to uniknąć niemiłej niespodzianki.

Co jeszcze sprawdzić przed lotem Kowno - Zurych?

Oczywiście poza wymaganymi formalnościami warto zapoznać się z regulaminem przewoźnika, z usług którego korzystamy, dotyczącym transportu bagażu, co zrobić w sytuacji,gdy Twoja torba zaginie lub ulegnie uszkodzeniu z winy linii lotniczych lub co zrobić w przypadku odwołania lub opóźnienia samolotu. Ponadto zanim zaczniesz pakować torbę sprawdź jakie limity wagowo-wymiarowe narzucił przewoźnik w odniesieniu do bagażu kabinowego, jak również dla bagażu głównego oraz czego kategorycznie nie możesz przewieźć. Jeśli na stronie linii lotniczych nie będzie odpowiedniej informacji, znajdziesz ją na stronie Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Jak już sprawdzisz wszystkie najistotniejsze informacje pozostaje tylko zatopić się w lekturze przewodnika, co warto obejrzeć, gdzie warto zjeść i jakiej aury spodziewać się na czas pobytu.

Sprawdź jakie linie kursują na trasie Kowno - Zurych: