X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Aalborg

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
06 gru 13 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Kraków Aalborg

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Kraków Aalborg

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Kraków Aalborg

Przewodnik po lotach Kraków Aalborg

Walizka czy torba - co lepiej sprawdzi się w podróży?

Każdy pasażer dobrze wie, że przygotowanie się do lotu może nastręczyć sporo trudności - trzeba przecież dokonać selekcji odzieży, odpowiednio je zwinąć, a także przewidzieć różne sytuacje, które mogą wydarzyć się w czasie podróży Kraków -Aalborg. Kluczową kwestią jest również dobór walizki, do której zapakujemy nasz wyjazdowy dobytek. Walizka czy torba - co bardziej przyda się w czasie wyjazdu? Oto praktyczne porady dla pasażerów.

Sztywna walizka czy materiałowa torba

Właśnie przygotowujesz się do podróży i zastanawiasz się, czy wybrać sztywną walizkę, czy miękką torbę podróżną? Zarówno walizki, jak i torby podróżne mają swoje mocne i słabe strony. Walizka na kółkach jest niezwykle praktyczna i pozwala na szybkie przewożenie bagażu, np. w drodze do samolotu. Nie trzeba zatem dźwigać ciężkich tobołków. Walizka zrobiona ze sztywnego doskonale chroni znajdujące się w środku rzeczy przez wgnieceniem, ale waży około 2 kg, co może rodzić problemy przy odprawie.

Kiedy warto postawić torbę podróżną

Z kolei torba jest wykonana z elastycznego materiału, co pozwala na wzięcie ze sobą większej ilości rzeczy bez ryzyka przekroczenia limitu wagowego. Do wad można zaliczyć słabszą ochronę zawartości - torba nie jest tak sztywna jak plastikowa walizka. Z pewnością jednak zajmuje mniej miejsca w samolocie i można ją łatwo skompresować. Przed Tobą podróż Kraków -Aalborg? Niezależnie od tego czy wybierzesz walizkę, czy torbę, nie zapomnij o kilku istotnych regułach dotyczących przewozu rzeczy. Do bagażu podręcznego nie można pakować rzeczy niebezpiecznych dla otoczenia, np. broni, scyzoryków, żyletek, czy narzędzi. Warto zatem przejrzeć walizkę i mieć pewność, że przewozimy rzeczy bezpieczne, a podróż na pewno odbędzie się bez problemów.