X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Aalborg

już od

23 maj 30 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Kraków Aalborg

Bilety lotnicze Kraków Aalborg

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kraków Aalborg

Przewodnik po lotach Kraków Aalborg

Walizka czy torba - co lepiej sprawdzi się w podróży?

Każdy pasażer dobrze wie, że przygotowanie się do lotu może nastręczyć sporo trudności - trzeba przecież dokonać selekcji odzieży, odpowiednio je zwinąć, a także przewidzieć różne sytuacje, które mogą wydarzyć się w czasie podróży Kraków -Aalborg. Kluczową kwestią jest również dobór walizki, do której zapakujemy nasz wyjazdowy dobytek. Walizka czy torba - co bardziej przyda się w czasie wyjazdu? Oto praktyczne porady dla pasażerów.

Sztywna walizka czy materiałowa torba

Właśnie przygotowujesz się do podróży i zastanawiasz się, czy wybrać sztywną walizkę, czy miękką torbę podróżną? Zarówno walizki, jak i torby podróżne mają swoje mocne i słabe strony. Walizka na kółkach jest niezwykle praktyczna i pozwala na szybkie przewożenie bagażu, np. w drodze do samolotu. Nie trzeba zatem dźwigać ciężkich tobołków. Walizka zrobiona ze sztywnego doskonale chroni znajdujące się w środku rzeczy przez wgnieceniem, ale waży około 2 kg, co może rodzić problemy przy odprawie.

Kiedy warto postawić torbę podróżną

Z kolei torba jest wykonana z elastycznego materiału, co pozwala na wzięcie ze sobą większej ilości rzeczy bez ryzyka przekroczenia limitu wagowego. Do wad można zaliczyć słabszą ochronę zawartości - torba nie jest tak sztywna jak plastikowa walizka. Z pewnością jednak zajmuje mniej miejsca w samolocie i można ją łatwo skompresować. Przed Tobą podróż Kraków -Aalborg? Niezależnie od tego czy wybierzesz walizkę, czy torbę, nie zapomnij o kilku istotnych regułach dotyczących przewozu rzeczy. Do bagażu podręcznego nie można pakować rzeczy niebezpiecznych dla otoczenia, np. broni, scyzoryków, żyletek, czy narzędzi. Warto zatem przejrzeć walizkę i mieć pewność, że przewozimy rzeczy bezpieczne, a podróż na pewno odbędzie się bez problemów.