X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Aarhus

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
05 cze 12 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Kraków Aarhus

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Kraków Aarhus

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Kraków Aarhus

Przewodnik po lotach Kraków Aarhus

Najkorzystniejsze polisy ubezpieczeniowe na podróż, czyli co i jak ubezpieczyć lecąc na trasie Kraków - Aarhus

Decydując się na wakacje w biurze podróży od razu wykupuje się ubezpieczenie. Jednakże, jeśli organizujesz podróż osobiście, możesz potrzebować dodatkowej polisy. Nawet jeśli zależy ci na tanich lotach Kraków - Aarhus, powinno się zapłacić parę złotych za ubezpieczenie. Dowiedz się, które ubezpieczenie jest najkorzystniejsze w czasie wyjazdu i dlaczego jest naprawdę istotne.

Podstawowe ubezpieczenie podróżne

Rzecz jasna najbardziej konieczne okazuje się podstawowe ubezpieczenie turystyczne. Obojętnie, czy rezerwujesz tanie loty Kraków - Aarhus, czy korzystasz ze standardowych przewoźników, zawsze ci się przyda. Podstawowe ubezpieczenie podróżne wlicza zarówno rejs samolotem, i pobyt w miejscu.

Polisa najczęściej tyczy się następstw nieszczęśliwych wypadków. Chroni podróżującego przed utratą bagażu – chociaż zabierając ze sobą drogie rzeczy, należy dodatkowo objąć je polisą. A także zapewnia ci rejs powrotny do Polski w wypadku zachorowania i wypłaci ci pieniądze wydane na leczenie za krajem, lub wtedy, jeśli staniesz się ofiarą złodzieja.

Uzupełniającego ubezpieczenia dla podróżnych

Masz możliwość skorzystania z dodatkowych polis ubezpieczeniowych przeznaczonych dla podróżnych. Znajdują się w ofercie wielu firm ubezpieczeniowych. Możesz nie tylko uzupełniająco zabezpieczyć drogi bagaż, lecz także dodatkowo ubezpieczyć się od jego zgubienia – jeżeli zniknie i będziesz szukać go, masz gwarantowane odzyskanie kosztów.

Część towarzystw ubezpieczeniowych proponuje również polisy ubezpieczeniowe od opóźnienia lotu. Są niezwykle intratne, jeżeli wykupiłeś bilety na przesiadkę i opóźnienie może oznaczać oddawanie biletów ze stratą i przymus wynajęcia pokoju w hotelu. Taki rozwój wypadków niestety nie zdarza się rzadko, a wykorzystując ubezpieczenie, masz możliwość odzyskania wydanych dodatkowych pieniędzy. Nie musisz obawiać się, że przez wykupienie ubezpieczenia twoje tanie loty Kraków - Aarhus bardzo podrożeją – najczęściej jest to bardzo mała stawka.