X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Aarhus

już od 1452 zł
24 sty 31 sty Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Kraków Aarhus

Bilety lotnicze Kraków Aarhus

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
20 sty (pon)
Lufthansa
Aarhus
27 sty (pon)
Lufthansa
Kraków
19 sty (nie)
Lufthansa
Aarhus
29 sty (śro)
Lufthansa
Kraków
22 sty (śro)
Austrian Airlines
Aarhus
29 sty (śro)
Austrian Airlines
Kraków
20 sty (pon)
LOT
Aarhus
28 sty (wto)
LOT
Kraków
20 sty (pon)
LOT
Aarhus
29 sty (śro)
LOT
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kraków Aarhus

Przewodnik po lotach Kraków Aarhus

Najkorzystniejsze polisy ubezpieczeniowe na podróż, czyli co i jak ubezpieczyć lecąc na trasie Kraków - Aarhus

Decydując się na wakacje w biurze podróży od razu wykupuje się ubezpieczenie. Jednakże, jeśli organizujesz podróż osobiście, możesz potrzebować dodatkowej polisy. Nawet jeśli zależy ci na tanich lotach Kraków - Aarhus, powinno się zapłacić parę złotych za ubezpieczenie. Dowiedz się, które ubezpieczenie jest najkorzystniejsze w czasie wyjazdu i dlaczego jest naprawdę istotne.

Podstawowe ubezpieczenie podróżne

Rzecz jasna najbardziej konieczne okazuje się podstawowe ubezpieczenie turystyczne. Obojętnie, czy rezerwujesz tanie loty Kraków - Aarhus, czy korzystasz ze standardowych przewoźników, zawsze ci się przyda. Podstawowe ubezpieczenie podróżne wlicza zarówno rejs samolotem, i pobyt w miejscu.

Polisa najczęściej tyczy się następstw nieszczęśliwych wypadków. Chroni podróżującego przed utratą bagażu – chociaż zabierając ze sobą drogie rzeczy, należy dodatkowo objąć je polisą. A także zapewnia ci rejs powrotny do Polski w wypadku zachorowania i wypłaci ci pieniądze wydane na leczenie za krajem, lub wtedy, jeśli staniesz się ofiarą złodzieja.

Uzupełniającego ubezpieczenia dla podróżnych

Masz możliwość skorzystania z dodatkowych polis ubezpieczeniowych przeznaczonych dla podróżnych. Znajdują się w ofercie wielu firm ubezpieczeniowych. Możesz nie tylko uzupełniająco zabezpieczyć drogi bagaż, lecz także dodatkowo ubezpieczyć się od jego zgubienia – jeżeli zniknie i będziesz szukać go, masz gwarantowane odzyskanie kosztów.

Część towarzystw ubezpieczeniowych proponuje również polisy ubezpieczeniowe od opóźnienia lotu. Są niezwykle intratne, jeżeli wykupiłeś bilety na przesiadkę i opóźnienie może oznaczać oddawanie biletów ze stratą i przymus wynajęcia pokoju w hotelu. Taki rozwój wypadków niestety nie zdarza się rzadko, a wykorzystując ubezpieczenie, masz możliwość odzyskania wydanych dodatkowych pieniędzy. Nie musisz obawiać się, że przez wykupienie ubezpieczenia twoje tanie loty Kraków - Aarhus bardzo podrożeją – najczęściej jest to bardzo mała stawka.