gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Lufthansa Kraków Aberdeen

już od 748 zł
27 lis 04 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Kraków Aberdeen

Bilety lotnicze Kraków Aberdeen

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
13 lut (śro)
KLM
Aberdeen
20 lut (śro)
KLM
Kraków
13 lut (śro)
KLM
Aberdeen
22 lut (pią)
KLM
Kraków
14 lut (czw)
KLM
Aberdeen
21 lut (czw)
KLM
Kraków
14 lut (czw)
KLM
Aberdeen
22 lut (pią)
KLM
Kraków
14 lut (czw)
KLM
Aberdeen
24 lut (nie)
KLM
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lufthansa Kraków Aberdeen

Przewodnik po lotach Lufthansa Kraków Aberdeen

Czy mamy możliwość zabrać medykamenty na przelot Kraków - Aberdeen linią Lufthansa

Jeśli posiadaliśmy już kiedyś okazję skorzystać z propozycji linii lotniczych Kraków - Aberdeen linią Lufthansa, to bez wątpienia orientujemy się, w jaki sposób należy zapakować walizkę. Co jednak, kiedy tym razem powinniśmy wziąć ze sobą leki? Czy wiemy, jak to wygląda, które medykamenty mamy możliwość ze sobą zabrać i czy mamy szansę je trzymać w bagażu podręcznym? Warto sprawdzić tą kwestię, tak abyśmy mieli świadomość, że lot Kraków - Aberdeen linią Lufthansa minie nam spokojnie oraz bez zbędnego stresu.

Leki w bagażu podręcznym podczas lotu Kraków - Aberdeen linią Lufthansa.

Głównie trzeba wiedzieć, że jeśli kupiliśmy wejściówkę na tanie loty Kraków - Aberdeen linią Lufthansa, to tak samo jak podczas lotów regularnych, leki możemy mieć w walizce podręcznej. Oczywiście powinniśmy poinformować o ich obecności w momencie kontroli osobistej, jak również powinniśmy je mieć w oddzielnej torebce. Wtedy kontrola odbędzie się sprawniej, i będziemy mogli wreszcie skorzystać z naszego najtańszego biletu na lot. Zasada będzie taka, że mieć możemy leki bez recepty, które będą dostępne dla każdego oraz te na receptę. Przy tych przepisanych, dobrze jest mieć pismo od doktora, ponieważ może się sprawdzić w celu potwierdzenia leków.

Jakie będzie ograniczenie na ich liczbę?

W sytuacji leków w płynie, nie będzie limitu na ich ilość. To oznacza, że możemy zabrać na pokład syrop większy niż 100 ml. Ale, powinniśmy brać jedynie taką liczbę medykamentów, która jest nam rzeczywiście potrzebna w czasie podróży. Tanie loty Kraków - Aberdeen linią Lufthansa pozwalają również na zabranie na pokład niewielkich, spakowanych igieł, jeżeli nasz medykament jest podawany podskórnie, jednak ich posiadanie również powinniśmy natychmiast zgłosić podczas sprawdzania. Nie mniej, nawet jeżeli wyszukaliśmy najkrótszy przelot, to i tak mamy prawo posiadać ze sobą niezbędne środki przepisane na receptę, jak też krople do oczu czy środek do dezynfekcji, jeśli ma poniżej 70% alkoholu.

Jeśli sprawdzimy warunki związane z przewiezieniem medykamentów, to będziemy wiedzieć, że możemy także posiadać w samolocie sprzęt medyczny. Jednak warto zapytać przewoźnika

w jaki sposób to wygląda z transportem tego typu urządzeń jak zasobnik z tlenem czy defibrylator, ponieważ być może muszą być w luku bagażowym. Jednak wiedza, że mamy szansę wziąć ze sobą medykamenty i potrzebny sprzęt medyczny, da nam prawo w końcu śmiało korzystać z oferty, jaką posiadają dla swoich klientów tanie loty Kraków - Aberdeen linią Lufthansa.