X
Ładowanie...

Tanie loty SAS Kraków Aberdeen

już od 923 zł
26 paź 02 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Kraków Aberdeen

Bilety lotnicze Kraków Aberdeen

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
13 lis (śro)
KLM
Aberdeen
19 lis (wto)
KLM
Kraków
14 lis (czw)
KLM
Aberdeen
19 lis (wto)
KLM
Kraków
13 lis (śro)
KLM
Aberdeen
20 lis (śro)
KLM
Kraków
14 lis (czw)
KLM
Aberdeen
20 lis (śro)
KLM
Kraków
12 lis (wto)
KLM
Aberdeen
20 lis (śro)
KLM
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje SAS Kraków Aberdeen

Przewodnik po lotach SAS Kraków Aberdeen

Podróże z dziećmi - 5 wskazówek dla rodziców

Oferta podróży jest w dzisiejszych czasach tak rozbudowana, że możemy latać w najbardziej odległe zakątki świata. Przed Tobą wyjazd z najmłodszymi członkami rodziny? Omawiamy praktyczne porady, dzięki którym zarówno lot Kraków - Aberdeen linią Scandinavian Airlines, jak i sama wycieczka przebiegną bez problemu.

Profilaktyka jest priorytetem

Kontrola lekarska jest niezbędna nie tylko przy wycieczkach do egzotycznych krajów. Przed podróżą warto odwiedzić z dzieckiem lekarza, żeby upewnić się, że jego stan zdrowia zezwala na wyjazd. Należy także sprawdzić stan uzębienia u dentysty czy zrobić badania na alergie pokarmowe - pozwoli to uniknąć wielu nieprzyjemności w czasie podróży. Jeśli to konieczne, warto też poddać dziecko szczepieniom.

EKUZ i dowód dla dziecka

Jeśli planujecie podróż w obrębie Unii Europejskiej, warto wyrobić sobie za darmo Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego, która udokumentuje uprawnienia do opieki medycznej. Maluchowi można też wyrobić dowód osobisty, a w przypadku wycieczek poza UE - paszport dla dziecka.

Przezorny zawsze ubezpieczony

Bezpieczeństwo powinno być priorytetem w czasie każdej wycieczki z dziećmi. Dobre ubezpieczenie zapewni spokój, pokryje koszty hospitalizacji, zagubionych walizek, leczenia stomatologicznego oraz transportu medycznego. Obecnie polisę można wykupić online, co bardzo ułatwia cały proces.

Komfort w samolocie Kraków - Aberdeen linią Scandinavian Airlines

Nie każdy maluch dobrze zniesie wielogodzinną podróż samolotem. Jeżeli chcesz uprzyjemnić mu lot zadbaj o rozrywkę na pokładzie - zabierzcie ze sobą ulubioną figurkę, a także przytulny kocyk. Można też zastosować inny sposób i wręczyć dziecku niewielkie maskotki przed wylotem.

Skompletuj apteczkę

Planujesz z dziećmi lot Kraków - Aberdeen linią Scandinavian Airlines? Apteczka to jeden z najważniejszych elementów każdej walizki. Powinny trafić do niej środki przeciwalergiczne, przeciwgorączkowe, preparaty dezynfekujące, kosmetyki z filtrem, ale potrzebne okazują się też plastry, środek na komary, antybiotyki czy elektrolity.