X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Astipalea

już od 101 zł
07 lis 14 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Grecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Grecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
02 lis (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
06 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
02 lis (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
09 lis (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
06 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
09 lis (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
13 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
18 gru (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
13 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
21 gru (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kraków Astipalea

Przewodnik po lotach Kraków Astipalea

W czasie przelotu Kraków - Astypalea będziemy posiadać swoje prawa oraz obowiązki

Musimy sobie zdawać sprawę z tego, że w czasie przelotu Kraków - Astypalea jak również i w innych sytuacjach, posiadamy określone prawa, jednak też i obowiązki. Trzeba je poznać, jeszcze zanim wsiądziemy na pokład samolotu, tak żebyśmy potrafili z nich skorzystać, bo wtedy będziemy mieli pewność, że taki lot przeminie nam naprawdę spokojnie.

Zapoznajmy się z zasadami linii lotniczych

Powinniśmy mieć świadomość, że każdy z przewoźników ma swój kodeks, z którym musimy się poznać. Jeżeli nie będziemy się do niego stosować i będziemy lekceważyć polecenia załogi, to możemy być usunięci, lub nie wpuszczeni na lot Kraków - Astypalea. Co więcej, nie będzie nam wówczas przysługiwać odszkodowanie.

Co jeśli lot Kraków - Astypalea będzie spóźniony?

Jeżeli nasz samolot Kraków - Astypalea będzie opóźniony, lub przeniesiony na następny dzień, to przewoźnik ma obowiązek zorganizowania nam pożywienia, a także hotelu w sytuacji dłuższego czekania. Przy locie anulowanym, musi nam wyszukać kolejne dogodne połączenie oraz pokryć konieczność jego zarezerwowania. Te zasady obowiązują również wtenczas, kiedy zdecydujemy się na tanie loty Kraków - Astypalea, chyba że w kodeksie który otrzymaliśmy do zaakceptowania, linie lotnicze zaznaczą inaczej.

Zagubiono naszą walizkę podczas lotu Kraków - Astypalea?

Jeżeli został zgubiony nasz bagaż w czasie podróży samolotem Kraków - Astypalea to także należy nam się odpowiednia zapłata. Nie będzie tutaj ważne, że płaciliśmy za przelot tak małą wartość . To do przewoźnika należy odpowiednie zajęcie się naszym bagażem podczas przelotu oraz to oni za niego odpowiadają. Choć warto wykupić ubezpieczenie od zagubionego bagażu, bo wtedy nawet rezerwując tanie loty Kraków - Astypalea, uzyskujemy gwarancję, że ta kwestia zostanie wyjaśniona dość szybko.

W czasie podróży samolotem Kraków - Astypalea mamy również obowiązki

Musimy sobie zdawać sprawę z faktu, że nie będzie istotne czy lecimy długą trasą czy może wybraliśmy tą najkrótszą . W czasie każdego lotu będziemy mieli nie tylko prawa, ale także obowiązki. Należy do nich pojawienie się na wyznaczoną godzinę na odprawę i okazanie potrzebnych pism. Bezwzględne słuchanie obsługi i zastosowanie się do jej próśb. Ale również zastosowanie się do wytycznych, które mają tanie loty Kraków - Astypalea odnośnie rzeczy transportowanych w naszym bagażu.

Jeśli chcemy, żeby nasz lot Kraków - Astypalea przeminął naprawdę miło. To przez cały czas powinniśmy pamiętać o tym, że mamy swe prawa oraz powinny być one pilnowane. Lecz mamy też określone obowiązki więc musimy je wypełnić z należytym zaangażowaniem.