X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Baia Mare

już od 135 zł
01 paź 08 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Rumunia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Rumunia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
13 lis (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bukareszt
16 lis (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
06 paź (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Bukareszt
13 paź (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
06 paź (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Bukareszt
18 paź (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
06 paź (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Bukareszt
19 paź (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
06 paź (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Bukareszt
20 paź (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kraków Baia Mare

Przewodnik po lotach Kraków Baia Mare

Turystyczna polisa ubezpieczeniowa obejmująca bagaż – na co możesz liczyć?

Tanie loty Kraków - Baia Mare czy standardowe linie lotnicze, to nie ma większego znaczenia. Zawsze będziemy obawiać się, że z nadawanym bagażem może coś się stać. Na szczęście nie należy obawiać się straty wszystkich rzeczy. W końcu normalna polisa ubezpieczenia turystycznego obejmuje także bagaż. Sprawdź, jak to działa.

Zakres ubezpieczenia turystycznego

Zakres ubezpieczenia turystycznego dotyczący bagażu może być różny. Wszystko zależy od towarzystwa ubezpieczeniowego. Część z nich bierze pod uwagę wyłącznie walizki nadane jako bagaż rejestrowany i bagaż podręczny. Inne także przykładowo transportowane osobno rzeczy upominki.

Ubezpieczenie bagażu może obejmować również inne rzeczy, które można zabrać samolotem. Oznacza to także, że uszkodzony na pokładzie wózek inwalidzki lub wózek dziecięcy też jest nim objęty.

Zasady działania ubezpieczenia bagażu

Ubezpieczenie turystyczne na bagaż dotyczy kilku sytuacji. Przede wszystkim w momencie, jeżeli ten będzie zniszczony lub uszkodzony. W takim wypadku także masz szansę odzyskać pieniądze od regularnych linii lotniczych albo tanich lotów Kraków - Baia Mare – to firma przewozowa ponosi odpowiedzialność za stan nadanych przez ciebie walizek. Wypłacone zwrot z polisy to będą zwyczajnie kolejne środki. Ich wysokość bywa związana z umową polisy i kwotą ubezpieczenia.

Polisa funkcjonuje również w momencie, gdy bagaż będzie opóźniony lub po prostu zginie na lotnisku. Jeśli nie zostanie odnaleziony, zostaną ci zwrócone środki za utracone rzeczy. Kwota otrzymanego świadczenia także zależy od zawartej w umowie kwoty ubezpieczenia. Linie lotnicze, zarówno regularne, jak i tanie loty Kraków - Baia Mare, mają obowiązek zwrócić ci środki, wydane na kupienie rzeczy zastępczych, które ułatwią ci funkcjonowanie podczas wyjazdu.

Przewoźnicy

Obowiązkowo zobacz, jacy przewoźnicy obsługują trasę Kraków - Baia Mare