X
Ładowanie...

Tanie loty Aeroflot Kraków Baku

już od

Opłata serwisowa naliczana w zależności od typu lotu: 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty Aeroflot

Kraków Baku

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Aeroflot Kraków Baku

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Aeroflot Kraków Baku

Przewodnik po lotach Aeroflot Kraków Baku

Odprawa na lotnisku

Lot samolotem Kraków - Baku linią Aeroflot Russian Airlines może być bardzo stresująca, co jest związane między innymi z formalnościami, którym trzeba poddać się na lotnisku. Czy da się ominąć odprawę biletowo-bagażową? Zebraliśmy najbardziej istotne wskazówki dla podróżnych.

Jak nadać bagaż rejestrowany

Planujesz lot Kraków - Baku linią Aeroflot Russian Airlines? Odprawa to proces, w czasie którego turyści nadają bagaże rejestrowane, a także otrzymują dokumenty upoważniające do wejścia na pokład. Jeśli chcesz przejść odprawę bez stresu, bądź na miejscu już na 2 godziny przed odlotem. W pierwszej kolejności należy udać się do odpowiedniej bramki i okazać dokumenty - dowód tożsamości lub wizę a także bilet lotniczy. Kolejnym krokiem jest zdanie bagażu odprawianego, którego nie zabieramy na pokład. Po wykonaniu tych czynności turysta otrzymuje kartę pokładową, na której znajdują się dane personalne, numer lotu oraz godzina.

Kontrola bezpieczeństwa

Po oddaniu bagażu należy stawić się przy bramce bezpieczeństwa. To tutaj sprawdza się bagaż pokładowy, który należy położyć na specjalną taśmę. Pasażer jest zobowiązany do wyłożenia metalowych przedmiotów do przygotowanej kuwety - chodzi między innymi o pasek od spodni, monety czy urządzenia elektroniczne - telefon, laptop i przejścia przez bramkę sprawdzającą. W niektórych sytuacjach obsługa prosi o zdjęcie obuwia.

A może przez internet

Po przejściu przez kontrolę podróżny z walizką podręczną może w końcu spokojnie czekać na odlot. Ostatnim krokiem będzie okazanie karty pokładowej osobie z obsług, która kieruje do specjalnego rękawa lub busu rozwożącego turystów do samolotu. Należy również dodać, że w dzisiejszych czasach wielu przewoźników, np. na trasie Kraków - Baku pozwala przejść odprawę przez internet, co zdecydowanie upraszcza cały proces.